آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 85041
خدا لعنت کند افرادي را که هنوز به ناني چسبيده اند و به نامي
تاریخ انتشار : 1393/08/24 13:49:16
نمایش : 4260
خداي رحمت کند ما را، خدا ياري کند افرادي را که با تمامي وجودبه عشق اسلام و انقلاب اسلامي فداکاري مي کنند و خدا لعنت کند افرادي را که هنوز به ناني چسبيده اند و به نامي.


به گزارش خبر نگار سامان  ما ،فراز هايي از وصيت نامه شهيد سيامک کبيري ساماني به شرح ذيل مي باشد.


 بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

من اينجا بس دلم تنگ است

و هر سازي که مي بينم بد آهنگ است

بيا توشه برداريم، قدم در راه بي برگشت بگذاريم

ببينيم که آسمان هر کجا آيا همين رنگ است

به ياري الله و حمد و سپاس خداي تبارک و تعالي تصميم گرفتم که به جبهه حق عليه کفر بشتابم تا شايد بتوانم آب رسان برادران رزمنده اي باشم که در نبرد دليرانه تشنه شته است اگر چه ياران حسين در جبهه هاي نبرد به ياد حسين تشنه به لقاء الله مي پيوندند تا شايد بتوانم کفش گرد گرفته برادر رزمنده اي را واکس بزنم و غبار خستگي را از تن وي بزدايم.

آري ميروم که ماندن در اين هواي مسموم خطرناک است در هوايي که امام غريب است و اسلام غريبتر و ريا کاران و دغل بازان که با گردش 180 درجه لباس خود درآوردند و لباس اسلام پوشيده اند، اينک به تاخت و تاز مشغولند نگوييد فرار کرد که اينجا ديگر جاي ماندن نيست چرا که قامت پاک صفا و صميميت را رياکاري و تظاهر و دغل بازي گرفته است.

خداي رحمت کند ما را، خدا ياري کند افرادي را که با تمامي وجود
به عشق اسلام و انقلاب اسلامي فداکاري مي کنند و خدا لعنت کند افرادي را که هنوز به ناني چسبيده اند و به نامي.

و بي شرمانه پاي به روي خون شهيدان عزيزمان مي نهند و از خون شهيدان عزيزمان نردباني براي صعود به قله هاي بلند رياکاري و دغل بازي مي سازند.

در آخر چند نکته تذکر و شايد وصيت نامه اي مي نويسم:

1-از مال دنيا چيزي نداشته و ندارم که آن را به کسي ببخشم يا مقامي  منصبي ندارم که به کسي واگذار نمايم جز چند جلد کتاب پاره که آن را به کتابخانه مسجد جامع سامان اهدا مي کنم.

2-مي دانم که گوش هاي تمام مردم را پنبه هاي بي خيالي و بي تفاوتي پر کرده است و هنوز در بذر نان و نام، خانه اي راحت و ........ مي باشند اما براي اتمام حجت مي گويم اي مردم به خود آييد و سر از لاک بي تفاوتي و راحت طلبي برداريد و به روز قيامت بينديشيد که خدا شما را باز خواست خواهد کرد.

3-مي دانم فردا مانند ديگر شهيدان از ياد خواهم رفت اما هيچ کسي حق ندارد پول خون مرا بگيرد و هيچ کس حق ندارد از خون من نردباني براي مقام و نان و نام بسازد. خون من هديه به رهبر است و براي خداست و براي تداوم خون شهيدان.

4-با وجود اين که مي دانم به حرف هاي هيچ شهيدي، شما مردم سامان گوش نمي دهيد اما مردم به خود بياييد و نگذاريد به جاي شما فکر کنند و براي شما تصميم بگيرند و از خون شهيدان شما نردبان سازند.

5-براي امام جمعه در سامان فکري بکنيد و نماز جمعه در سامان برگزار کنيد، چرا که دشمن از نماز جمعه ما، در وحشت است.

6-همکاران عزيز، برادران به اصطلاح معلم، اين افرادي که در زير دست شما هستند، اين ها فرزندان شهيد انقلابند، يا از آموزش و پرورش بيرون رويد و به کار نان و آبداري بچسبيد، يا واقعا معلم بشويد که معلمي کار انبياست.

7-روي قبر شهيدان درخت سرو بکاريد، چرا که به سرو گفتند: چرا بار نداري؟ گفت: آزادگان بي بارند.

8- از مقامات استان خصوصا امام جمعه معظم شهرکرد حجه الاسلام تقوي مي خواهم به وضع بي سامان سامان رسيدگي نمايند.

9- فرزندان حزب ا... برادران مسلمان وحدت، وحدت، وحدت، حول محور الله.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر