آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 84652
همزمان با عيد سعيد غدير خم:
جمعي از مسئولين بسيج خواهران سامان از خانواده شهيد سهراب شريعتي ديدار کردند
تاریخ انتشار : 1393/07/20
نمایش : 2076
مادر شهيد سهراب شريعتي گفت:نگذاريد خون شهدا پايمال شود.

   به گزارش خبرنگار سامان ما  ،  همزمان با عيد سعيد ولايت و امامت ، غدير خم،مسئول  حوزه مقاومت بسيج حضرت معصومه ( سلام الله عليها) ، همراه با جمعي از بسيجيان ، با مادر سالخورده شهيد  سهراب شريعتي، ديدار و گفتگو کردند.
 
در اين ديدار سراسر نور و معنوي، ضمن دلجويي از مادر شهيد سهراب شريعتي ، از صبر و استقامت اين شير زن اسوه ي ساماني، تجليل و قدرداني شد.
 
فرشته نورمند، فرمانده حوزه مقاومت بسيج حضرت معصومه ( سلام الله عليها)، در اين ديدار ، با اشاره به فرمايش رهبر معظم انقلاب که فرمودند، زنده نگه داشتن ياد و خاطره ي شهدا ، کمتر از شهادت نيست، خطاب به مادر شهيد بزرگوار سهراب شريعتي ، بيان داشت: شهداي عزيز ما ، کساني بودند که در دامان مادران پاک سيرتي تربيت يافته بودند که الفباي زيستن جاودانه را از مکتب سرخ اباعبدالله الحسين (عليه السلام) سرمشق گرفته بودند ،چرا که آن شهداي گرانقدر، با از جان گذشتگي ايثار و پايمردي خود، به همه ما، درس ولايت پذيري و مطيع محض بودن در برابر امر خدا و امر ولايت را به خوبي منتقل کردند.
 
وي افزود: امروز بر هر مرد و زن مسلمان و انقلابي تکليف است با بهرگيري از آموزه هاي مکتب اسلام ناب محمدي(صلي الله عليه و آله و سلم) ، همواره گوش به فرمان ولايت فقيه باشند و هميشه خود را براي جهاد همه جانبه در راه خدا و دستآوردهاي انقلاب اسلامي ، آماده نگه دارند.
 
در ادامه ي اين ديدار، مادر  شهيدمعلم سهراب شريعتي ، ضمن بيان خاطرات زيبا و به يادماندني خود از فرزند برومند و شهيدش ، اين پيام را خاطر نشان کرد: نگذاريد خون جوانان شهيد ماپايمال شود.
 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر