آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 84280
در سال 92 صورت گرفت:
اشتغال 620 نفر در طرح هاي اقتصاد مقاومتي شهرستان شهرکرد
تاریخ انتشار : 1393/06/22 08:43:10
نمایش : 1845
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان شهرکرد از راه اندازي 175 کارگاه و طرح اقتصاد مقاومتي و اشتغال 620 نفر خبر داد.
به گزارش سامان ما ،فرمانده سپاه ناحيه شهرستان شهرکرد در جلسه قرارگاه اقتصادي شهرستان شهرکرد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري گفت: ما بايد بتوانيم قدرت نظام اسلامي را در زمينه حل مشکلات اقتصادي در سايه تعاليم اسلامي به همه دنيا نشان دهيم.

مهران مرادي اجرايي کردن اصول و فرامين مقام معظم رهبري در جهت مقابله با تحريم هاي دشمن، افزايش توليد از راه محصولات زودبازده و بومي و تامين امنيت غذايي را از جمله اهداف قرارگاه اقتصادي شهرستان شهرکرد بيان کرد.

وي با اشاره به شعار اقتصادي امسال که هر ايراني يک توليدگر و هر خانه يک کارگاه توليدي اذعان داشت:تبيين گفتمان اقتصاد مقاومتي و توجيه و ترغيب و تشويق مردم به تحقق اين شعار کمک مي کند.

مرادي با اشاره به عملکرد ناحيه شهرکرد در حوزه طرح هاي اقتصاد مقاومتي تصريح کرد: سال گذشته بيش از 175 کارگاه در سطح شهرستان ايجاد و راه اندازي شد و زمينه اشتغال 620 نفر فراهم شد.

وي افزود: در اين خصوص بيش از 50 ميليارد ريال اعتبار جذب و بيش از 1000 نفر آموزش ديدند.

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان شهرکرد اظهار داشت: امسال نسبت به زمان مشابه سال قبل 178 کارگاه ايجاد و با جذب 23 ميليارد ريال اعتبار زمينه اشتغال 350 نفر در طرح هاي اقتصاد مقاومتي فراهم شده است.

مرادي با اشاره به آموزش 350 نفر در 5 ماهه امسال گفت: طرح ها و آموزش ها نسبت به سال گذشته از لحاظ کمي و کيفي ارتقاء يافته اند.

منبع:بام ايران خبر
انتهاي خبر/

سامان ما, مهران مرادي ,سپاه ,ناحيه ,اشتغال ,آموزش ,اقتصاد مقاومتي
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر