آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201196
سلاح دشمني آمريکا با کشورهاي اسلامي پول و سرمايه است
تاریخ انتشار : 1397/01/10 15:42:53
نمایش : 380
امام جمعه سامان با بيان اينکه آمريکا اگر خود در صحنه وجود ندارد ولي خود براي تخريب کشورهاي اسلامي نقشه مي کشد، ابراز داشت: سلاح دشمني آمريکا با کشورهاي اسلامي پول و سرمايه است
به گزارش خبرنگار سامان ما, حجت الاسلام و السلمين علي اصغر عقيلي در ابتداي خطبه ي اول نماز  جمعه 10 فروردين ماه 1397 پس از سفارش خود و همه ي نماز گزاران به رعايت تقوي الهي ، ضمن تبريک ميلاد حضرت علي عليه السلام ، به بيان ويژگي هاي خاص ولادت ايشان پرداخت و اظهار داشت: اهل سنت در مورد ولادت امير المومنين کتب بسيار گران بهايي نوشته اند، چنانکه نوشته اند حضرت علي عليه السلام ولادتي داشتند که تا آن زمان وجود نداشت و ديگر هم با آن شرايط تکرار نخواهد شد.

عقيلي در ادامه ي خطبه ي اول به نام گذاري حضرت علي عليه السلام اشاره و بيان داشت: که نام حضرت علي عليه السلام هم تعيين شده از جانب حضرت حق تعالي بود.

نماينده ي ولي فقيه درشهرستان سامان به اهميت نهج البلاغه اشاره کرد و افزود : طبق گفته ي يکي از شارحين نهج البلاغه هر بار که نهج البلاغه را مطالعه کردم برداشت تازه اي از آن داشتم.

عقيلي تاکيد کرد: نهج البلاغه را در کتاب خانه ها نگهداري نکنيم ، آن را در زندگي عملي پياده کنيم.

امام جمعه سامان در ابتداي خطبه ي دوم به ارزش و فضيلت ماه رجب پرداختند و علت نام گذاري اين ماه هم به اين دليل است که بخشش و عفران الهي در اين بر سر بندگان خود فرو مي ريزد، بيان داشت:خداوند در مقابل اندک کاري که ما براي او انجام مي دهيم به ما بيشترين ثواب را مي دهد ، حتي اگر کسي براي خداوند کاري هم انجام نداده باشد خداوند از باب کرم و بخشش خود براي او رحمت خود را فرو مي ريزد.

به برکت انقلاب اسلامي فضاي کشور براي آزادي بيان کاملا فراهم است

حجت الاسلام و السلمين علي اصغر عقيلي در ادامه به بيانات رهبر انقلاب اسلامي پرداخت و اذعان داشت: و در مورد آزادي بيان  که بعضي ها از روي بي انصافي مي گويند که نمي شود در کشور حرف زد، شرايطي که در کشور موجوده فضا را براي نقد هاي منصفانه کاملا فراهم کرده است. کجاي ايران ديده ايد که نشود حرف زد؟

عقيلي در انتهاي خطبه ي دوم به دشمني آمريکا با کشورهاي اسلامي و به ويژه ايران اشاره کرد و تصريح کرد: که آمريکا اگر خود در صحنه وجود ندارد ولي خود براي تخريب کشورهاي اسلامي نقشه مي کشد و پياده کردن نقشه را بر عهده ي کشورهاي عربي و اروپايي مي گذارد. تا جايي که جوان خامي همچون بن سلمان هفته ي قبل با پرداخت هزينه اي گزاف از سازمان ملل بخواهد که نام او را از ليست کشورهاي تروريست خارج کند.

انتهاي پيام/601س
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر