آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201185
فرماندار سامان خبر داد:
فعاليت 100 خانه مسافر در شهرستان سامان
تاریخ انتشار : 1396/12/23 13:01:19
نمایش : 376
فرماندار سامان از فعال بودن 100 خانه مسافر در اين شهرستان خبر داد و ابراز کرد: براي اسکان مسافرين 3 مدرسه براي اسکان مسافرين نوروزي در شهرستان آماده شده است.
به گزارش سامان ما ، کمال اکبريان در مانور ستاد خدمات سفر با بيان اينکه 100 خانه مسافر و سه هتل در راستاي خدمات دهي به مسافرين  در شهرستان سامان وجود دارد ، اظهار داشت:  ادامه داد: علاوه بر اين ۳ مدرسه نيز با ظرفيت ۱۰۰ نفر در شهرستان براي حضور گردشگران در تعطيلات نوروز آماده شده اند.
 
 
اکبريان با بيان اينکه در اين مناور از مراکز اورژانس، آتش نشاني، خانه معلم و پل زمانخان بازديد شد، ابراز کرد: قطب گردشگري سامان منطقه تاريخي تفريحي پل زمانخان است و در بازديد امروز تأکيد شد شهردار از طريق بخش خصوصي پيگير امکانات بهداشتي و خدمات دهي مطلوب به گردشگران باشد.
 

اکبريان يادآور شد: پنج دستگاه آمبولانس براي ارائه خدمات فوريت هاي پزشکي و سه دستگاه خودروي آتش نشاني در اين تعطيلات در سطح شهرستان استقرار دارند.
 
وي بيان داشت: همه شرايط ميزباني از مسافرين نوروزي در سطح شهرستان در حال آماده شدن است تا بتوانيم ميزباني خوبي از مسافرين و گردشگران سامان پايتخت شکوفه هاي  استان چهار محال و بختياري داشته باشيم.رزمايش ستاد خدمات سفر از ميدان ورودي شهر سامان(عمان ساماني) آغاز و با بازديد مشترک اعضاي ستاد از اورژانس، آتش نشاني، محل اسکان خانه معلم و پل زمانخان به اتمام رسيد.

انتهاي پيام/601س 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر