آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201149
واکنش پروانه معصومي به صحبت هاي عجيب "ليلا حاتمي"/اين چه اعتراضي است که 4 نفر شهيد شدند؟
تاریخ انتشار : 1396/12/06 12:04:44
نمایش : 139
پروانه معصومي بازيگر پيشکسوت سينما،تئاتر و تلويزيون گفت: خانم ليلا حاتمي مگر در کشورهاي ديگر اعتراض را با بوسه جواب مي دهند؟ اينجا که در اعتراضات 4 نفر از نيروي انتظامي را شهيد کردند، اين چه اعتراضي است؟ جاهاي ديگر وقتي که مردم اعتراض مي کنند خيلي به مردمشان احترام مي گذارند؟ آنها که مردم را به مسلسل مي بندند. خانم حاتمي عجب حرفي زده اند.

به گزارش سامان ما ، پروانه معصومي بازيگر پيشکسوت سينما،تئاتر و تلويزيون در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ در مورد صحبت هاي ليلا حاتمي در نشست خبري فيلم"خوک" در جشنواره برلين خطاب به وي گفت: خانم ليلا حاتمي! مگر در کشورهاي ديگر اعتراض را با بوسه جواب مي دهند؟ اينجا که در اعتراضات 4 نفر از نيروي انتظامي را شهيد کردند، اين چه اعتراضي است؟ جاهاي ديگر وقتي که مردم اعتراض مي کنند خيلي به مردمشان احترام مي گذارند؟ آنها که مردم را به مسلسل مي بندند. خانم حاتمي عجب حرفي زده اند.

معصومي در پايان گفت: خانم حاتمي شما براي فيلم خوک رفته ايد به اين چيز ها چه کاري داريد؟ چرا سعي مي کنيد در هر چيزي دخالت کنيد؟

 

وي گفت: من که از اين کار ايشان خوشم نيامد. کاش هرگز از اين کارشان با خبر نمي شدم. خواهش مي کنم کساني که حرفي مي خواهند بزنند و خارج از ايران هستند، بدانند که در ايران زندگي مي کنند و ايراني هستند. کوچک کردن ايران به اين شکل که اين خانم گفتند باعث کوچک کردن خودشان است. اگر دوست ندارند بروند جاي ديگر زندگي کنند.

 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر