آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201131
هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا؛
بازنده‌هاي هفته اول مقابل هم/تقابل تراکتورسازي با ياران طارمي
تاریخ انتشار : 1396/11/30 11:14:58
نمایش : 556
دو تيمي که ليگ قهرمانان آسيا را با شکست آغاز کردند، در هفته دوم بايد به مصاف هم بروند و شکست در اين ديدار براي هر يک از دو تيم مي تواند عواقب جبران ناپذيري داشته باشد.

به گزارش سامان ما به نقل از خبرنگار مهر، تراکتورسازي با ساغلام شروع خوبي در ليگ قهرمانان آسيا نداشت. سرخ پوشان تبريز در ديداري که به ظاهر ميزبان بودند مقابل ميهمان عربستاني شان با يک گل مغلوب شدند تا کارشان را در اين مسابقات با شکست آغاز کنند. تبريزي ها در دومين هفته از اين مسابقات مهيمان الغرافه هستند تا براي دومين بار در اين مسابقات خارج از خانه به ميدان بروند.

الغرافه هم شرايطي بهتر از تراکتورسازي ندارد. آنها هم در هفته نخست در ديداري خارج از خانه و در ديداري پر گل مغلوب ميزبان خود الجزيره امارات شدند. الغرافه که به تازگي مهاجم ملي پوش ايراني را به خدمت گرفته و طارمي هم نخستين گل خود را با پيراهن اين تيم در اولين بازي آسيايي اش به ثمر رساند، حالا بايد با تراکتورسازي ايران مقابله کند.

شکست در اين مسابقه براي هر يک از دو تيم مي‌تواند در ادامه مسابقات تبعات جبران ناپذيري داشته باشد. تراکتورسازي در اين فصل هنوز گل آسيايي نزده و ساغلام اميدوار است اين اتفاق در هفته دوم اين مسابقات براي تيمش بيفتد. 

در ديگر ديدار مهم اين گروه الجزيره و الاهلي عربستان تيم هاي پيروز روز اول مسابقات به مصاف هم مي روند. پيروزي در اين بازي براي هر يک از دو تيم مي تواند تاحدودي مسير صعود به مرحله بعدي مسابقات را هموار نمايد.

برنامه بازي هاي روز دوم گروه اول مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به شرح زير است:

* الغرافه - تراکتورسازي ۱۸:۳۰
* الاهلي عربستان - الجزيره امارات ۲۰:۴۰

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر