آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201126
نماينده ولي فقيه در استان چهارمحال وبختياري
مهجور ماندن قرآن در بين مسلمانان، خطر بزرگي است که جامعه اسلامي را تهديد مي کند
تاریخ انتشار : 1396/11/30 10:42:35
نمایش : 522
نماينده ولي فقيه در چهارمحال وبختياري گفت : مهجور ماندن قرآن در بين مسلمانان ، از خطرات بزرگي است که جامعه اسلامي را به شدت تهديد مي کند، تقويت سبک زندگي قرآني راهکار مصون ماندن جامعه از خطرات و آسيب ها است.
به گزارش سامان ما به نقل از جهانبين نيوز، حجت الاسلام محمدعلي نکونام نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري و امام جمعه شهرکرد شب گذشته (۲۹ بهمن) در اولين يادواره شهداي قرآني با عنوان «سوره هاي سرخ» که در مجتمع فرهنگي هنري غدير شهرکرد برگزار شد، اظهار داشت : مهجور ماندن قرآن در بين مسلمانان ، از خطرات بزرگي است که جامعه اسلامي را به شدت تهديد مي کند.

وي به اقدامات دشمن در فاصله اندازي بين مسلمانان و قرآن اشاره و افزود: دشمنان اسلام بخوبي دريافته اند که اگر بخواهند جامعه اسلامي را به سمت نابودي بکشانند بايد قرآن را از اين جامعه دور کنند.

نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري افزود: ارائه سبک هاي زندگي غربي و سبک هاي خودساخته دروني تلاشي در راستاي تحقق هدف شوم دشمن است که بايد در اين خصوص هوشيار بود.

امام جمعه شهرکرد تقويت سبک زندگي قرآني را راهکار مصون ماندن جامعه از خطرات و آسيب ها دانست و گفت: امروز سبک زندگي قرآني در جامعه مغفول مانده از همين رو دچار گرفتاري هاي بسياري شده ايم.

نکونام بابيان اينکه ۹۰ درصد از قرآن در زندگي افراد جاري نشده است، افزود: توجه به آموزه هاي قرآني در روابط اجتماعي، سياسي و اقتصادي، معاشرت ها و فضاي حاکم بر نهادهاي دولتي بسيار کمرنگ و به مرز هشدار رسيده است.

نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري خاطرنشان کرد: اگر قرآن در زندگي افراد وارد شود زندگي بسيار لذت بخش مي شود.

نکونام توصيه کرد: قرآن و آموزه هاي انسان ساز آن بيش از پيش به زندگي افراد وارد تا پيام اولياي الهي و شهدا در جامعه عملي شود.

انتهاي پيام/1027ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر