آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201115
در اولين نمايشگاه خوشنويسي شهرستان سامان
نمايش 120 اثر در نمايشگاه خوشنويسي در شهرستان سامان + تصاوير
تاریخ انتشار : 1396/11/26 13:26:21
نمایش : 456
مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهار محال و بختياري گفت: 120 اثر در اولين نمايشگاه خوشنويسي شهرستان سامان به نمايش گذاشته شده است.
جواد کارگران در گفتگو با خبرنگار سامان ما از افتتاح اولين نمايشگاه خوشنويسي در شهرستان سامان خبر داد و اظهار داشت: با توجه بر اينکه  نمايشگاه خوشنويسي  براي اولين بار در شهرستان سامان برگزار شده است آثار به نمايش گذاشته شده از کيفيت خيلي خوبي بر خوردار هستند.

کارگران با بيان اينکه در اين نمايشگاه 120 اثر از هنرمندان در سبک هاي نستعليق ، شکسته نستعليق و ...  به نمايش گذاشته شده است ، بيان داشت: اين نمايشگاه به مدت يک هفته  صبح ها از ساعت 9تا 12 ظهر و بعد از ظهر ها از ساعت 3 بعد از ظهر تا 6 عصر براي بازديد علاقمندان داير است .

وي با اشاره بر اينکه انجمن خوشنويسي در اين شهرستان در سال 68 تاسيس شده است و در دوره هاي متعدد بيش از 5 هزار نفر هنرمند خوشنويس در اين انجمن پرورش يافته است، بيان داشت: هنرمندان شهرستان سامان در حوزه خوشنويسي و خطاطي  نه تنها در استان بلکه در کشور حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.

مدير کل اداره کل فرهنگ و ارشاد چهار محال و بختياري گفت: بايد مسئولين استاني و شهرستاني در راستاي سياست هاي فرهنگي در شهرستان سامان که يک شهرستان فرهنگي از هنرمندان حمايت کنند و همه بايد در جهت تبليغ حضور هنرمندان در عرصه هاي فرهنگي پيش قدم باشند .

انتهاي پيام/601س
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر