آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201112
معاون توسعه و پيش‌بيني هواشناسي چهارمحال و بختياري:
بارش‌ها چهارمحال و بختياري را فرا مي‌گيرد/ تداوم بارش‌ها تا اوايل هفته آينده
تاریخ انتشار : 1396/11/24 13:35:50
نمایش : 284
معاون توسعه و پيش‌بيني هواشناسي چهارمحال و بختياري گفت: سامانه بارشي که هفته گذشته از ورود آن به اين استان خبر داديم از اواسط امروز وارد چهارمحال و بختياري شده و فعاليتش را آغاز مي‌کند، همچنين با وروددو سامانه بارشي ديگر اين بارش‌ها تا اوايل هفته آينده ادامه دارد.
به گزارش سامان ما، مهرداد قطره معاون توسعه و پيش‌بيني هواشناسي چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: سامانه بارشي که هفته گذشته از ورود آن به اين استان خبر داديم از اواسط امروز وارد چهارمحال و بختياري شده و فعاليتش را آغاز مي‌کند.

وي با بيان اينکه فعاليت اين سامانه تا روز چهارشنبه ادامه دارد افزود: سامانه بارشي کل استان را فرا مي‌گيرد و در اين مدت بارش رگباري باران، برف، تگرگ، وزش باد شديد و کولاک برف در مناطق مرتفع دور از انتظار نخواهد بود.

قطره خاطرنشان کرد: بعد از خروج اين سامانه از اواخر روز چهارشنبه کاهش نسبي دما، مه و يخبندان پيش‌بيني مي‌شود.

وي ادامه داد: موج دوم بارشي از اواسط وقت روز پنج‌شنبه وارد استان مي‌شود و تا صبح جمعه شاهد بارشي‌هاي خوبي در کل استان خواهيم بود.

معاون توسعه و پيش‌بيني هواشناسي چهارمحال و بختياري يادآور شد: همچنين براي روزهاي شنبه و يک‌شنبه هفته آينده سامانه ديگري در استان فعال خواهد شد که عمده فعاليت آن در کوهرنگ و بخش‌هاي شمالي خواهد بود اما ساير نقاط کشور را هم درگير مي‌کند.

قطره تاکيد کرد: بيشتر بارش‌ها براي روز شنبه و يک‌شنبه به دليل ماهيت سرد اين سيستم به صورت برف خواهد بود.

انتهاي پيام/601س
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر