آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201108
پيام فرمانده کل سپاه به ابراهيم حاتمي‌کيا:
سخنان زيبا، دردمندانه و عاشقانه جنابعالي در جشنواره فيلم فجر علامتي گويا از شجاعت، وطن دوستي و اخلاص شماست
تاریخ انتشار : 1396/11/24 13:20:30
نمایش : 204
فرمانده کل سپاه در پيامي از زحمات ابراهيم حاتمي کيا قدرداني کرد.

به گزارش سامان ما به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سرلشکر محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامي  با صدور پيامي از ابراهيم حاتمي کيا کارگردان سينما تشکر کرد. متن اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي

برادر عزيز و فداکار جناب آقاي ابراهيم حاتمي کيا

سلام عليکم 

با صلوات بر محمد و آل محمد،

سخنان زيبا، دردمندانه و عاشقانه جنابعالي در مراسم اختتاميه جشنواره فيلم فجر علامتي گويا از شجاعت، وطن دوستي و اخلاص شماست و در زمانه اي مطرح شده که دشمن با تمام توان درصدد ضربه زدن به شور ايمان و عمق اعتقادات ملت ايران است. 

فيلم به وقت شام در توصيف رشادت ها و مجاهدت هاي فرزندان رشيد مدافع حرم، گوشه اي از صحنه طوفاني و پرحادثه دفاع از عزت، خاک و ناموس مردم مظلوم خاورميانه را به تصوير کشيده و به مردم بزرگ و عزيز ايران مي گويد که چه فرزندان پرافتخار و رشيدي در دامن خود پرورانده اند.

اينجانب به عنوان خادم سربازان پاکباخته اين سرزمين که توانسته اند در زماني کوتاه بلايي به بزرگي داعش را در منطقه ريشه کن کنند، از جنابعالي بابت زحمتي که کشيده و رنجي که در ارائه اين تصوير درخشان برده ايد، سپاسگزاري مي کنم و آرزوي آن را دارم که ديگر هنرمندان وطن دوست و کاردان اين کشور نيز در همين مسير گام بردارند. 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي وظيفه خود مي داند که از هر تلاش خالصانه‌اي در اين راه، حمايت و به ايجاد پيوند ميان رزمندگان عرصه جهاد و شهادت و فعالان و فداکاران حوزه هنر و فرهنگ ياري برساند. 

توفيق روزافزون جناب عالي و ساير هنرمندان متعهد و انقلابي ايران اسلامي را از خداي بزرگ مسئلت دارم. 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر