آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201104
در شهرستان سامان/
تخصيص بيش از 15 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي طرح فاضلاب روستايي در راستاي کيفي سازي رودخانه زاينده رود
تاریخ انتشار : 1396/11/24
نمایش : 211
فرماندار سامان از تخصيص اعتبار بيش از 15 ميليارد ريال براي اجراي طرح فاضلاب روستاي در راستاي کيفي سازي رودخانه زاينده رود خبر داد و ابراز کرد: اين ميزان اعتبار در طي چهار سال گذشته به اين شهرستان تخصيص داده شده است.
سعيد صالحي در گفتگو با خبرنگار سامان ما با بيان اينکه در طي 4 سال گذشته 50 ميليارد ريال اعتبار به دهياري هاي روستا هاي شهرستان سامان اعطا شده است ، اظهار داشت:  در بحث حفاظت کيفي سازي رودخانه  زاينده رود  و در راستاي اجراي فاضلاب اعتبار مصوب 15 ميليارد و 195 ميليون ريال بوده است.

صالحي با بيان اينکه در رابطه بحث آب آشاميدني و  فاضلاب روستا هاي شهرستان سامان اعتبارات در نظر گرفته شده است ، بيان داشت: در بحث فاضلاب روستايي  388 ميليارد ريال اعتبار مصوب براي شهرستان در نظر گرفته شده است.

وي افزود: سر جمع اعتبارات عقد قرار داده شده براي اجراي فاضلاب روستايي و تامين آب آشاميدني سالم  14 ميليارد 548 ميليون ريال بوده است.

فرماندار سامان تصريح کرد : از شروع به کار شبکه بهداشت و درمان در شهرستان  تا به امروز اعتباري بالغ بر  147 ميليارد و 500 ميليون ريال در راستاي تکميل طرح تحول سلامت و پيشگري و درمان در حوزه بهداشت  و درمان  براي اين شهرستان در  نظر گرفته شده است.

سعيد صالحي با بيان اينکه در جهت ايجاد زير ساخت هاي گردشگري در اين شهرستان گردشگر پذير و بخش زاينده رود  اعتباري بالغ بر 6 ميليارد تومان در رابطه تعريض حاشيه جاده زاينده رود تخصيص يافته است ، بيان داشت: و در حال حاضر عمليات بهسازي و تعريض جاده از آخرين نقطه شهرستان از روستاي قراقوش آغاز شده و تا گردنه چم کاکاء ادامه دارد .

صالحي ابراز کرد: يکي از برنامه هاي اصلي دولت در اين شهرستان ايجاد زير ساخت هاي گردشگري در اين شهرستان و بخش زاينده رود است.

انتهاي پيام/601س
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر