آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201099
امير حبيب الله سياري /
رونمايي از زيردريايي و ناوهاي موشک انداز جديد ارتش در سال آينده/ مسئولين براي حل مشکلات معيشتي بايد همت خود را افزايش دهند
تاریخ انتشار : 1396/11/23 13:49:42
نمایش : 196
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اسرائيل يک متجاوز گر است که سوريه براي دفاع از خودش در مقابل اين تجاوز اقداماتي کرده است و نتيچه هر تجاوزي سر نگوني است.

به گزارش سامان ما, امير حبيب الله سياري معاون هماهنگ کننده ارتش در گفت و گو با خبرنگار سياسي شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ در خصوص اولويت ها براي حل  مسائل معيشيتي و اقتصادي مردم گفت: مسئولين بايد با برنامه ريزي دقيق و استفاده از همه منابع موجود کار کنند و همت خود را افزايش مي دهند تا مشکلات حل شود.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پاسخ به سوالي در خصوص رونمايي از دستاوردهاي جديد نيروي دريايي در سال آينده گفت: زير دريايي و ناوهاي موشک انداز جديدي داريم که انشالله سال آينده از آنها رونمايي مي شود.

وي با اشاره به خبر سقوط جنگنده اف 16 اسرائيلي توسط سامانه پدافند هوايي سوريه اظهار داشت: اسرائيل يک متجاوز گر است که سوريه براي دفاع از خودش در مقابل اين تجاوز اقداماتي کرده است و نتيچه هر تجاوزي سر نگوني است.

امير سياري در پايان با اشاره به چهلمين سالگرد با شکوه انقلاب اسلامي وظيفه يک انقلابي واقعي را همايت کامل از انقلاب بيان داشت و افزود: يک انقلابي واقعي بايد تا بي نهايت از انقلاب اسلامي دفاع کند و هميشه و در همه عرصه از انقلاب دفاع کند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر