آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201091
هفته بيست و سوم ليگ برتر؛
شاگردان دايي برترين تيم هفته؛ برانکو بهترين مربي/ دو ستاره سابق سرخابي ناکامان هفته
تاریخ انتشار : 1396/11/21 11:44:00
نمایش : 184
شاگردان دايي موفق شدند شکستي سخت را به ذوب آهن تحميل کنند و به عنوان برترين تيم هفته بيست و سوم ليگ برتر معرفي مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار سامان ما به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ ديدارهاي هفته بيست  و سوم ليگ برتر روز گذشته با برگزاري چهار بازي به پايان رسيد.

در مهم‌ترين ديدار هفته پرسپوليس در آبادان دست به کار بزرگي زد و موفق شد حريف خود را 3 بر صفر شکست دهد و فاصله خود را با رقيبان در رده دوم جدول به 16 امتياز برساند. همچنين استقلال مقابل سپيدرود رشت به پيروزي 3 بر صفر رسيد و سايپا در اقدامي جالب توجه توانست ضمن قطع کردن نوار پيروزي ذوب‌آهن به اين تيم که در رده دوم جدول قرار داشت 4 گل بزند. 

* نتايج هفته بيست و سوم در يک نگاه

تراکتورسازي 2 - 1 گسترش فولاد  

صنعت نفت آبادان 0 - 3 پرسپوليس  

سايپا 4 - 2 ذوب آهن

استقلال 3 - 0 سپيدرود رشت  

پديده 1 - 2 پارس جنوبي جم  

استقلال خوزستان 0 - 0 فولاد  

پيکان 2 - 1 سياه جامگان

سپاهان 0 - 0 نفت تهران

*‌ تيم هفته: سايپا

سايپا با ارائه يک بازي خوب موفق شد ذوب‌آهن را با نتيجه 4 بر 2 شکست دهد. ذوب‌آهن طي 6-7 هفته گذشته تمامي مسابقات خود را با پيروزي پشت‌سر گذاشته بود و سايپا توانست با يک پيروزي پرگل نوار بردهاي اين تيم را قطع کند. در اين هفته تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال هم حريفان خود را با نتيجه 3 بر صفر شکست دادند و عملکرد آنها قابل تقدير بود.

 

* مربي هفته: برانکو ايوانکوويچ

پرسپوليس در ديدار هفته بيست و سوم توانست در خارج از خانه خود دست به اقدامي بزرگ بزند و صنعت نفت را با نتيجه 3 بر صفر شکست دهد. پرسپوليس با اين کار فاصله خود را با حريفان پاييني بيشتر کرد و به قهرماني نزديک‌تر شد. با توجه به رقم خوردن اين پيروزي پرگل برانکو ايوانکوويچ به عنوان مربي هفته انتخاب شد. همچنين عملکرد علي دايي سرمربي سايپا و وينفر شفر سرمربي استقلال در هدايت‌ تيمش براي کسب پيروزي‌هاي مهم و با ارزش هم قابل تقدير بود.

 

* بازيکن هفته: علي عليپور

علي عليپور در اين هفته‌ها عزم خود را براي کسب عنوان آقاي گلي هفدهمين دوره ليگ برتر جزم کرده و عملکرد بسيار تحسين‌برانگيز دارد او در پيروزي 3 بر صفر پرسپوليس مقابل صنعت نفت نقش مؤثري داشت و موفق شد گل و دوم و سوم پرسپوليس را به ثمر برساند. به همين خاطر مهاجم 17 گله پرسپوليس که در پيروزي تيمش نقش بسيار مؤثري داشت به عنوان بازيکن هفته انتخاب شد.

 

* بازي هفته: سايپا و ذوب‌آهن

ديدار سايپا و ذوب‌آهن يکي از جذاب‌ترين مسابقات هفته بيست و سوم ليگ برتر بود اين مسابقه که 6 گل داشت در سراسر 90 دقيقه هجومي و پرحادثه دنبال مي‌شد. مربيان هر دو تيم با در نظر گرفتن تاکتيک‌هاي هجومي 90 دقيقه پرهيجان را رقم زدند.

 

* ناکام هفته: عنايتي

هفته بيست و سوم ناکام کم نداشت؛ علي کريمي که تيمش 3 گل دريافت کرد، فراز کمالوند که در خانه متحمل شکستي سنگين شد، امير قلعه نويي که باختي 4 گله را تجربه کرد همه مي‌توانست در ليست ناکام‌ها جاي بگيرند اما با توجه به شکست مشکي‌پوشان و نزديک شدن هرچه بيشتر اين تيم به سقوط به ليگ يک و استعفاي رضا عنايتي نام اين مربي به عنوان ناکام هفته انتخاب شد.

گلزنان برتر ليگ برتر تا پايان هفته بيست و سوم: 

 17 گل: علي عليپور (پرسپوليس)

10 گل: محمد قاضي (پديده) و مرتضي تبريزي (ذوب آهن)

8 گل: مهدي ترابي (سايپا)، لوسيانو پريرا (صنعت نفت آبادان) و عيسي آل کثير (نفت تهران)

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر