آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201089
حضور هوشمندانه، حمايت قاطعانه
همه مي آييم/ دعوت گسترده به حضور پرشور و همگاني در راهپيمايي 22 بهمن+مسيرها
تاریخ انتشار : 1396/11/21 11:36:54
نمایش : 339
در آستانه يوم الله 22 بهمن، علماي اهل سنت سيستان و بلوچستان، با تبريک ايام‌الله دهه مبارک فجر از آحاد مردم شيعه و سني جهت شرکت باشکوه در راهپيمايي اين روز عظيم، دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار سامان ما به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا «امسال به دليل ياوه گويي هاي برخي از دولتمردان امريکا و غير امريکا، مردم احساس مي کنند که دشمن در حال کمين گرفتن و درصدد دشمني است و به همين علت، به حول قوه الهي، حضور مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن امسال از هميشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.»

به گزارش ايسنا، اين تحليل بخشي از بيانات حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در صبح روز پنج‌شنبه، همزمان با سالروز بيعت تاريخي همافران نيروي هوايي در ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ با امام (ره) است که جمعي از فرماندهان و کارکنان نيروي هوايي و قررگاه پدافند هوايي ارتش با ايشان ديدار داشتند و رهبر انقلاب اسلامي در اين ديدار، ايام الله و مناسبت‌هاي مهم انقلاب اسلامي را مايه قوام و استحکام نظام دانستند و تأکيد کردند: امسال به لطف الهي، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌هاي تماشايي خواهد بود.

در همين راستا امسال نيز مانند سال‌هاي گذشته صدور بيانيه‌هاي جداگانه و سخنراني‌هايي را از سوي روساي قواي سه‌گانه، روسا و نمايندگان مجالس خبرگان رهبري ، مجلس شوراي اسلامي، مجمع تشخيص مصلحت نظام، هيات دولت و هم‌چنين مراجع و علما، گروه‌ها، احزاب و نهادها، شخصيت‌هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي، ورزشي، اقتصادي و .... نيروهاي نظامي و انتظامي و ... با تاکيد بر ضرورت حضور آگاهانه و پرشور در راهپيمايي روز يکشنبه؛ 22 بهمن امسال شاهد بوديم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، حزب اعتدال و توسعه، حزب همبستگي ايران اسلامي، فراکسيون خانواده مجلس شوراي اسلامي، حزب مردم سالاري، جمعيت جوانان انقلاب اسلامي ايران، مجلس خبرگان رهبري، جمعيت حقوقدانان ايراني مدافع حقوق بشر، جبهه پيشرفت، رفاه وعدالت، فراکسيون اميد مجلس شوراي اسلامي، ارتش جمهوري اسلامي، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، شهرداري تهران، بنياد شهيد و امور ايثارگران و ... از جمله صاد کنندگان بيانيه‌ها و دعوت از مردم براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن هستند.

حمايت قاطع خود را از فرهنگ ملي و ديني و اهداف بلند انقلابي و ملي شان نشان دهيد

حجت الاسلام و المسلمين  حسن روحاني رييس‌جمهور درباره راهپيمايي 22 بهمن امسال گفته است: وي با تاکيد بر اينکه راهپيمايي ۲۲ بهمن امسال از ويژگي هاي خاصي برخوردار است و به همين دليل بايد حضور مردم در آن شکوهمند تر از سالهاي گذشته باشد ،گفت : دشمن در ماه هاي گذشته با محاسبات غلط و تفکراتي که داشت توطئه هايي عليه نظام جمهوري اسلامي ايران و ملت بزرگ ايران طراحي کرده بود البته هر آنچه قدرت‌هاي استکباري تاکنون عليه ملت ايران طراحي کرده اند همواره با شکست مواجه بوده است و مردم با حضور هوشمندانه پاسخ قاطع و محکمي به آنان داده‌اند و امسال نيز بواسطه اقداماتي که داشته اند بايستي مصمم تر از سالهاي گذشته، حمايت قاطع خود را از فرهنگ ملي و ديني و اهداف بلند انقلابي و ملي شان نشان دهند.

وحدت، انسجام و بصيرت ايرانيان در راهپيمايي 22 بهمن متبلور مي‌شود

هم‌چنين آيت الله آملي لاريجاني رئيس قوه قضاييه ۲۲ بهمن را نماد استقلال طلبي، عزت خواهي، ايستادگي و قيام ملت ايران دانست و با دعوت از مردم براي حضور در راهپيمايي اين روز گفت: ملت ايران مردمي منسجم، يکپارچه و داراي وحدت هستند و بزرگترين سرمايه کشور همين وحدت، انسجام و بصيرت است که در اين راهپيمايي ها تبلور پيدا مي کند. مردم در روز ۲۲ بهمن ماه براي اقامه عدل و ارزش هاي الهي، دفع ظلم و اثبات استقلال خود و از همه مهمتر با يک خودباوري تبلور يافته به رهبري امام راحل(قدس الله نفسه الزکيه)، عليه طاغوت قيام کردند.

رئيس دستگاه قضا با بيان اينکه بزرگترين سرمايه کشور وحدت، انسجام و بصيرتي است که در اين راهپيمايي ها تبلور پيدا مي کند، افزود: در طول ساليان متمادي بعد از انقلاب، ملت بزرگ ايران، هر ساله در روز ۲۲ بهمن همين معنا را به ظهور مي رسانند و با حضور گسترده و با نشاط خود در اين راهپيمايي نشان مي دهند مردمي منسجم، يکپارچه و داراي وحدت هستند که با قوت و قدرت در مقابل زورگويان و سلطه طلبان مي ايستند.

مردم پاسخ محکمي هم به ياوه گويي‌هاي ترامپ و امثال ترامپ خواهند داد

آيت‌الله هاشمي شاهرودي رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام نيز در گفت‌وگويي خاطرنشان کرد: بحمدلله مردم ما بصير و آگاه هستند و مي‌دانند که اين انقلاب هويت آن‌ها است و انقلاب افتخار آن‌ها و منشأ اقتدار آن‌ها و اقتدار اسلام در منطقه هست و بيداري اسلامي در منطقه شده و هست و خواهد شد. ان‌شاء‌الله امسال بيش از سال‌هاي گذشته در سي‌ونهمين سالگرد انقلاب اسلام، مردم در صحنه حضور پيدا مي‌کنند و مجدداً اقتدار خودشان و پيروي از رهبري را نشان مي‌دهند و اعتقاد و ايمان‌شان را به نظام، اسلام و آرمان‌هاي انقلابي و اسلامي بيش از پيش به دنيا ثابت مي‌کنند و پاسخ محکمي هم به ياوه گويي‌هاي ترامپ و امثال ترامپ خواهند داد.

مردم مسوولان خود را براي خدمت دلگرم کنند

هم‌چنين سردار سرلشکر محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اين‌که کشور در آستانه چهلمين سالگرد پيروز انقلاب اسلامي است، از عموم مردم دعوت کرد همچون گذشته با شکوه گسترده‌تر در راهپيمايي 22 بهمن ماه شرکت کنند و مايه دلگرمي مسئولان خود براي خدمت بيشتر باشند.

با وضو به راهپيمايي بياييد

حجت‌الاسلام و المسلمين کاظم صديقي خطيب نماز جمعه اين هفته تهران نيز در بخشي از سخنانش گفت: ‌اطمينان دارم امسال همانطور که رهبري فرمودند به کوري چشم همه دشمنان 22 بهمن حماسه ديگري خواهد بود و چه خوب است که مردم با وضو و به عنوان عبادت به شکر 40 ساله شدن انقلاب در راهپيمايي 22 بهمن شرکت کنند.

اسدالله بادامچيان نايب رييس شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي هم در بخشي از سخنانش پيش از خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه اظهار کرد: اگر ملت ببيند رجايي است با رجايي همراهي مي‌کند و اگر حادثه‌اي پيش بيايد براي او در سر و سينه مي‌زند. ما رجايي اين‌گونه زياد داريم، همه به دنبال او باشيد، از خدا استمداد بطلبيد که ما را ياري کند تا در 22 بهمن امسال با نشاط دنيا را در مقابل شگفتي حضور خود شگفت‌زده کنيم.

مشت هاي محکم خود بر دهان ترامپ بکوبيد

هم‌چنين امير سرلشکر موسوي فرمانده کل ارتش با دعوت از همه قشرهاي مردم براي حضور پرشکوه در راهپيمايي 22 بهمن امسال، گفت: يوم الله 22 بهمن يک خندق ديگر است. روز تو دهني زدن به آمريکا، آل سعود و رژيم نحس صهيونيستي است. روز مصاف دوباره حق و باطل و اسلام و کفر است. در روز 22 بهمن امسال دوباره با نام اميرالمومنين علي ابن ابيطالب (ع) ضربت ذوالفقار را بر پيکر نحس دشمنان فرود بياوريد که افضل بوده و هست از عبادت ثقلين. خواهران و براداران عزيز، روز22 بهمن همه به خيابان ها بياييد و با مشت هاي محکم خود بر دهان ترامپ بکوبيد تا دشمن بداند اينجا ايران، خاستگاه انقلاب شکوهمند اسلامي است و بدانند ملت ولايتمدار ايران اسلامي ملتي هستند که سرانجام آمريکاي جهانخوار را در اريکه قدرتش سرکوب خواهند کرد و اين ملت به حول و قوه الهي جشن پايان عمر رژيم نحس رژيم صهيونيستي را بزودي به چشم خواهند ديد.

دعوت راديو ايران از خواننده‌ها براي اجرا در بين راهپيمايان

راديو ايران با تجهيز استوديويي راديويي در خيابان انقلاب از خوانندگاني که سرودهاي حماسي براي ايران اجرا کرده‌اند، دعوت مي‌کند تا براي مردم حاضر در راهپيمايي بيست و دوم بهمن اجرا داشته باشند. امسال راديو ايران در يادگار امام مستقر است.

هم‌چنين همزمان با راهپيمايي ۲۲ بهمن، مرکز توليد و فني سيما نمايش شور، حضور و اقتدار مردم ايران را بار ديگر در قاب شبکه هاي سيما به تصوير مي کشد.، اين مرکز با اعزام هفت دستگاه واحد سيار و دستگاه sng و بهره‌مندي از دوربين‌هاي پرنده، کرين و پرتابل و همکاري بيش از ۳۰۰ نفر از نيروهاي خود از برج آزادي تا ميدان انقلاب و چهارراه ولي عصر از ابتداي مراسم با مردم هميشه در صحنه همراهي خواهند کرد.

افتخار به گذشته و اميد به آينده

روز پنجشنبه در بيش از ۱۸هزار گلزار شهدا  شاهد مراسم مهماني لاله‌ها و غبار روبي از مزار شهدا بوديم.

امشب نيز بانگ رسا و تکبير فاطمي بر فراز بام‌ها و مساجد و نور افشاني ايران اسلامي را شاهد خواهيم بود.

هم‌چنين روز يکشنبه در بيش از هزار شهرستان و چهار هزار بخش و روستا راهپيمايي باشکوه ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد. ايران اسلامي امسال از سي و هشت کشور دنيا از جمله آمريکا، بريتانيا، مصر ، ليبي و کانادا ميزبان ده‌ها انديشمند خواهد بود.

بيش از ۶هزار عکاس و خبرنگار داخلي و خارجي در تمام کشور و در تهران حدود ۲۰۰۰ عکاس و خبرنگار پوشش دهنده اين مراسم خواهند بود. بيش از دويست خبرنگار و عکاس خارجي نيز حضور خواهند داشت.

بيش از 20 هزار غرفه فرهنگي، رفاهي و امدادي نيز در مسيرهاي راهپيمايي داير خواهد شد و طبق هماهنگي‌هاي انجام شده در ستادهاي دهه فجر، بيش از شش هزار دانش آموز و جوان بسيجي گروه هاي موسيقي خواهند داشت.

مسير مناطق ده گانه راهپيمايي تهران

  *مسير شماره يک ميدان امام حسين(ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره دو مسجد ابوذر به سمت ميدان آزادي

*مسير شماره سه، مسجد امام هادي (ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره چهار مسجد دارالسلام به سمت ميدان آزادي

* مسير  شماره پنج مسجد الجواد(ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره شش مسجد حضرت امير(ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره هفت مسجد المهدي(ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره هشت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره 9 مسجد امام سجاد (ع) به سمت ميدان آزادي

* مسير شماره 10 مسجد امام جعفر (ع) به سمت ميدان آزادي

برخي سخنرانان مراسم 22 بهمن

حسن روحاني سخنران مراسم در تهران،  نوبخت در هرمزگان، نهاونديان در يزد، علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي  سخنران شيراز خواهند بود. دادستان کل کشور سخنران خرم‌آباد ،احمد خاتمي سخنران بوشهر،آيت الله بوشهري سخنران رشت، سردار سلامي سخنران اهواز خواهند بود.

دعوت علماي اهل سنت براي حضور در راهپيمايي

در آستانه يوم الله 22 بهمن، علماي اهل سنت سيستان و بلوچستان در گفت وگو با رسانه هاي بومي استان با تبريک ايام‌الله دهه مبارک فجر از آحاد مردم شيعه و سني جهت شرکت باشکوه در راهپيمايي اين روز عظيم، دعوت به عمل آورد.
 مولوي عنايت الله رسولي زاده امام جمعه اهل سنت سرباز در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون ضمن دعوت از مردم براي حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن اظهار کرد: تمام اقشار جامعه زن و مرد بايد به اين وظيفه شرعي خود يعني حضور در راهپيمايي عمل کنند زيرا انقلاب ما انقلاب نور، اسلام و دين بود.
وي با بيان اينکه اين حضور هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار مي شود، افزود: در راهپيمايي فردا حضور ميليوني مردم به دشمن مي فهماند که ملت شريف ايران آگاه و بيدار است و به انقلاب و نظام و رهبرانقلاب افتخار مي کنند.
امام جمعه اهل سنت سرباز عدم شرکت در اين راهپيمايي را خيانت به نظام و انقلاب دانست و گفت: ما مديون خون شهدا هستيم زيرا در اين راه خون هاي زيادي داديم تا خاک و وطن خود و پيروزي را از دست ندهيم.
مولوي رسولي زاده حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن را پاسخي دندان شکن به اغتشاشات اخير دشمنان دانست و ادامه داد: امسال هم مردم ولايت مدار شيعه و سني سيستان وبلوچستتان همچون ديگر اقشار ايران اسلامي همگام و همراه در راهپيمايي شرکت کرده و از انقلاب اسلامي ايران دفاع خواهند کرد و بار ديگر با ولايت فقيه و شهداي انقلاب تجديد پيمان خواهند کرد.
 
حضور شکوهمند مردم ميهن دوست مهرستان پاسخ دندان شکن به منافقين و معاندين نظام
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ضمن دعوت از تمامي اقشار مختلف جامعه جهت حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن، گفت: حضور مردم ولايت مدار و ميهن دوست اين خطه از کشور پاسخ دندان شکن و کوبنده به معاندين و منافقين کور دل خواهد بود.
مولوي عبدالخالق حسين زهي در گفت و گو با شستون اظهار کرد: ايام الله ۲۲ بهمن يکي از مهم ترين روزها در تاريخ جمهوري اسلامي ايران به دليل موفقيت نظام اسلامي در آن روز است.
وي افزود: ملت شريف ايران به‌ ويژه مردم ولايت مدار و ميهن دوست مهرستان با حضور باشکوه خود در راهپيمايي سال جاري پاسخ دشمنان نظام را خواهند داد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: بي شک حضور شکوهمند مردم در اين روز پاسخ کوبنده و مشتي محکم بر دهان ياوه گويان، معاندين و منافقين کوردل خواهد بود که در آن سوي مرزها با هدف تخريب نظام در حال فعاليت هستند.
مولوي حسين زهي خاطر نشان کرد: با توجه به حوادث اخير و به آتش کشيدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران توسط منافقين، حضور مردم نسبت به سي و نه سال اخير نيز پر رنگ تر خواهد بود و دشمنان را به يأس فرو خواهند برد.
 
حماسه حضور مردم نمايش اقتدار  انقلاب اسلامي است
امام جمعه اهل سنت شهرستان ميرجاوه  گفت:انقلاب اسلامي مرهون خون هزاران نفر از جوانان اين مرز و بوم است و همگان بايد از آرمان‌هاي والاي شهيدان محافظت کنيم حضور در راهپيمايي 22 بهمن وظيفه اي همگاني  است.
مولوي عبدالرحيم ريکيان پور در گفت و گو با خبرنگار لاديز، اظهار کرد: دهه مبارک فجر يادآور دستاوردهاي ارزشمندي است که نسل جوان بايد قدردان آن باشند و از آنها به نحو شايسته‌اي صيانت کنند.
وي افزود: انقلاب اسلامي مرهون خون هزاران نفر از جوانان اين مرز و بوم است و همگان بايد از آرمان‌هاي والاي شهيدان محافظت کنيم حضور در راهپيمايي 22 بهمن وظيفه اي همگاني  است و  اين حضور برگ زرين ديگري را در دفتر انقلاب اسلامي ثبت مي‌کند.
وي با بيان اينکه امام خميني با تمسک به قرآن و پيامبر (ص) ابرقدرت هاي جهان را شکست داد، خاطرنشان کرد: امام خميني با پيروزي انقلاب اسلامي دست استکبار جهاني  را براي هميشه از کشور کوتاه کرد و  اين حضور مجدد مردم در جشن پيروزي انقلاب موجب يأس دشمنان و اميدواري دوستان انقلاب مي‌شود.
مولوي ريگيان پور  راهپيمايي 22 بهمن را نمايش اقتدار  انقلاب اسلامي دانست و تاکيد کرد: دشمنان از  حضور و يکپارچگي ملت ايران وحشت دارند و  ملت ايران بار ديگر با حضور حماسه اي خود در راهپيمايي 22 يهمن مشتي محکم بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوري اسلامي مي زنند و با آرمان هاي امام راحل تجديد ميثاق مي کنند.
 
ملت ايران بار ديگر دشمنان را ناکام خواهند گذاشت
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: با توجه به خدمات نظام به مردم، شرکت در راهپيمايي ۲۲ بهمن قدرداني از نظام به شمار مي رود.
مولوي عبدالله حسن زهي در گفت و گو با خبرنگار اوشيدا؛ ابراز کرد: عمران، آباداني، بهداشت، آموزش و پرورش مناسب، دستيابي به تحصيلات عاليه و خودکفايي تنها بخشي از دستاوردهاي نظام به مردم به شمار مي رود.
وي افزود: دموکراسي در ايران اسلامي حرف اول را مي زند در حالي که در زمان رژيم ستم شاهي مردم در حاشيه بودند، امروز مردم حق انتخاب در همه زمينه ها را دارند‌.
امام جمعه اهل سنت هامون بيان کرد: دشمنان انقلاب به ويژه آمريکا و اسرائيل در هنگام راهپيمايي ها و انتخابات چشم به عملکرد ملت ايران مي دوزند که خوشبختانه هميشه ملت ايران با حضور چشمگير خود ثابت کردند پشتيبان نظام و ولي فقيه هستند.
مولوي حسن زهي ادامه داد: ملت ايران در روز ۲۲ بهمن بار ديگر با راهپيمايي به حمايت از نظام و انقلاب خواهند پرداخت و مشت محکمي از اين طريق بر دهان اجانب و استکبار خواهند زد.
وي اذعان کرد: دشمنان انقلاب از طرق مختلف سعي در، برهم زدن نظام اسلامي ايران و از بين رفتن وحدت شيعه و سني دارند اما بدانند که دوستداران انقلاب بسيار بيشتر از آن چيزي است که آنان تصور مي کنند و جمعيت ميليوني ملت ايران بار ديگر در ۲۲ بهمن در حمايت از نظام به پا مي خيزند.
 
22 بهمن نماد پيروزي جبهه حق بر دنياي کفر است
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: 22 بهمن ماه نماد پيروزي جبهه حق بر دنياي کفر و همچنين اين روز سند حقانيت جمهوري اسلامي ايران است.
مولوي بلال مقدسيان در گفتگو با دلگان پرس با اشاره به فرارسيدن سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، اظهار کرد: حضور مردم در راهپيمايي روز 22 بهمن ماه پاسخ محکمي به ياوه گويي هاي سران دنياي کفر و استکبار جهاني است.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با تاکيد بر اينکه مردم قدرشناس کشورمان هميشه در صحنه هاي انقلاب اسلامي حضوري با شکوه داشته اند، گفت: حضور در راهپيمايي و مراسم 22 بهمن وظيفه آحاد مردم و مسئولان است.
وي با بيان اينکه روز 22 بهمن ماه نماد پيروزي جبهه حق بر دنياي کفر و سند حقانيت جمهوري اسلامي ايران است، ادامه داد: در اين روز مردم کشورمان براي هميشه از زير سلطه طاغوت و دنياي کفر رهايي يافتند.
مولوي مقدسيان با اشاره به اينکه دناي استکبار و در راس آن آمريکا براي نابودي و سرنگوني نظام اسلامي ما همه مسيرها را امتحان کرده است، اضافه کرد: اما با حمايت و پشتيباني مردم همه اين توطئه هاي دشمنان انقلاب خنثي شده اند.
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان بيان کرد: کشورمان در دوران رژيم پهلوي وابسته به بيگانگان بود اما پس از پيروزي انقلاب اسلامي در برخي از زمينه ها به خودکفايي رسيده است.
وي خاطرنشان کرد: مردم استان سيستان و بلوچستان همانطور که در 39 سال گذشته ثابت کرده اند که همواره حامي انقلاب اسلامي هستند، در راهپيمايي روز 22 بهمن حضور پيدا مي کنند.
 
دشمنان از حضور مردم هراس دارند
امام جمعه اهل سنت کلات گفت: استکبار جهاني با حساسيت خاصي چشم به راهپيمايي 22بهمن امسال دارد که اين مهم نشان دهنده ترس دشمنان از حضور پرشور ملت ايران در دفاع از انقلاب است.
مولوي مرادزهي در گفت و گو با خبرنگار پاپايا، با تاکيد بر اينکه حتما در راهپيمايي 22بهمن همراه با همه ملت ايران شرکت خواهم کرد، اظهار کرد: شرکت در راهپيمايي 22بهمن هم ياد آور پيروزي حق بر باطل بوده و هم موجب حفظ انقلاب و امنيت مردم با دلسرد شدن استکبار جهاني مي شود.
وي افزود: با توجه به اهميت دفاع از انقلاب و امنيت کشور، شرکت در هر مراسمي که براي مقابله با ظلم و استکبار باشد و بتواند موجب دلسردي دشمنان اسلام شود واجب شرعي است.
امام جمعه اهل سنت کلات با اشاره به اينکه 22بهمن برگ زريني در تاريخ ايران به شمار مي رود، بيان کرد: دهه فجر يادآور دلاوري هاي مردان و زناني است که با شجاعت مثال زدني در برابر ظلم و ستم ايستادگي کرده و با نثار خون پاک خود درخت انقلاب را آبياري کردند تا امروزه ما بتوانيم زير سايه امنيت و آرامش آن زندگي کنيم.
وي با دعوت از عموم ملت شريف ايران براي شرکت پرشور در راهپيمايي ضد استکباري 22 بهمن، تصريح کرد: پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران دشمنان از هر فرصتي براي ضربه زدن به انقلاب انقلاب و ملت ايران استفاده کرده اند و دشمنان ما همواره با حساسيت خاصي به اين گونه مراسم ها چشم دوخته بودند که شرکت ده ها ميليوني و پرشور در اين راهپيمايي موجب دلسرد شدن آنان شده و خواهند فهميد ملت ايران تا پاي جان براي دفاع از انقلاب ايستاده اند.
 
مردم آماده بيعت مجدد با انقلاب و‌رهبري هستند
امام جمعه اهل سنت حبيبيه سرباز گفت: براي هر انسان مسلمان و مومني شرکت در راهپيمايي۲۲ بهمن همچون دفاع از ميهن واجب است.
مولوي راشد آسکاني در گفت و‌گو با خبرنگار پاپايا، با تاکيد بر اينکه انقلاب اسلامي ايران‌مظهر مردم سالاري ديني است، اظهار کرد: انقلاب اسلامي ايران نمونه بارزي از يک حکومت کاملا مردمي و درعين حال اسلامي است.
وي افزود: پس از انقلاب اسلامي بود که مردم‌از هر قوم و‌مذهبي اجازه پيداکردند براي تايين سرنوشت خود اقدام کرده و‌ آينده خودشان را خود رقم بزنند.
امام جمعه اهل سنت حبيبيه سرباز با تاکيد‌براينکه شرکت درراهپيمايي ۲۲بهمن  براي همگان واجب است، بيان کرد: شرکت در راهپيمايي۲۲ بهمن همچون دفاع از خاک ميهن است و اين مهم براي هر انسان مسلماني واجب است.
وي ادامه داد: حضور در راهپيمايي۲۲ بهمن به معناي حمايت از انقلاب و رهبري بوده و همچون مشتي محکم به دهان استکبار جهاني است.
آسکاني در ادامه با دعوت از همه ملت ايران براي حضور در راهپيمايي۲۲ بهمن، تصريح کرد: راهپيمايي۲۲ بهمن امسال نيز همچون هميشه برگ زريني به دفتر پرافتخار ملت ايران خواهد افزود و استکبار جهاني را خار و‌ذليل مي‌کند.
 
حضور ميليوني ملت موجب دلسرد شدن استکبار جهاني مي شود
امام جمعه اهل سنت راسک گفت: ملت ايران بايد همچون هميشه و با حضوري ده ها ميليوني موجب دلسردي استکبار جهاني شده و بار ديگر با آرمان هاي شهدا و امام شهدا تجديد پيمان کنند.
مولوي الله داد رئيسي در گفت و گو با خبرنگار پاپايا، با گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران، اظهار کرد: بار ديگر با حضور پرشور ملت شريف ايران در راهپيمايي 22 بهمن، پرچم سرافرازي و افتخار ايران اسلامي در جهان خواهد درخشيد و حمايت ملت ايران از کشور و انقلابشان افتخار آفرين خواهد شد.
وي افزود: ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي در طول چهار دهه عمر انقلاب به جهانيان ثابت کرده اند که همواره آماده دفاع از باورهاي ديني و انقلابي خود هستند و هيچ گاه به استکبار جهاني اجازه دخالت در امور داخلي ايران را نمي دهند.
امام جمعه اهل سنت راسک با تاکيد بر اينکه حتما در راهپيمايي 22 بهمن شرکت خواهد کرد، بيان کرد: شرکت در اين راهپيمايي وظيفه هر ايراني است و ما مردم غيور سيستان و بلوچستان نيز با شور در اين مراسم ضد استکباري شرکت خواهيم کرد.
وي با دعوت از عموم ملت ايران براي شرکت در راهپيمايي 22بهمن، گفت: عموم ملت شريف ايران از هر قوميت، مذهب و ديني بايد در اين شکوه ضد استکباري شرکت کنند تا راهپيمايي 22 بهمن امسال پرشکوهتر و پر خروش تر از هر سال بايد و بار ديگر با خروشي انقلابي و حضوري دهها ميليوني مردم ايران مشتي محکم بر دهان استکبار جهاني نواخته شود.
 
22بهمن روزي ماندگار در تاريخ کشور
مولوي دوست محمد درواخ در گفت و گو با پايگاه خبري نداي هيرمند گفت: يوم الله 22 بهمن يکي از روزهاي ماندگار در تاريخ کشورمان است که هر سال مردم ايران اين روز را گرامي مي دارند.
وي افزود: حضور در يوم الله 22 بهمن، با حضور در انقلاب سال 57 تفاوتي ندارد، و امروز نيز بايد مردم همانند همان سال هاي اوايل انقلاب اين روز را با شکوه برگزار کنند زيرا چشم دشمن به اين روز است.
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک خاطرنشان کرد: مردم در اين روز نشان مي دهند که پشت انقلاب و ولايت هستند، و با آرمان هاي امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامي تا پاي جان ايستاده اند.
مولوي درواخ اظهار داشت: 22 بهمن طلوع آفتاب اسلام در کشور ايران است و بايد مردم مسلمان ما اين روز را قدر بدانند و آن را به بهترين شکل ممکن گرامي بدارند.
وي علما  رادر دين اسلام همانند يک پناهگاه دانست و افزود: ما نبايد خود را از علما دور بدانيم زيرا اسلام نياز جدي به علما دارد.
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک بيان داشت: امروزه ابرهاي خطرناکي بر آسمان اسلام سايه افکنده است و مسلمانان و دين مبين اسلام در خطر بزرگري قرار دارد لذا واجب است تا مردم ما گول نخورند و اشتباه نکنند.
 
شرکت در راهپيمايي ۲۲ بهمن جوابي راسخ براي بستن دهان دشمنان
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: ۲۲ بهمن نماد حقيقي پيروزي انقلاب اسلامي ايران است و از هر برنامه ديگر در کشور ارجحيت دارد.
مولوي عبدالواحد بزرگزاده ضمن تبريک اين ايام به همه مسلمانان دنيا افزود: قبل از پيروزي انقلاب مردم کشور رها شده و در بدترين شرايط زندگي مشغول کسب و کار بودند ولي امروز مشاهده مي شود علاوه بر اينکه آمريکا و دشمنان قسم خورده ما بدترين تحريم ها را اجرا کرده اند، روي پاي خود ايستاده ايم و منابع کشورمان را به استعمارگران نمي دهيم.
امام جمعه اهل سنت کنارک نيز در گفت و گو با چهاربهاران تصريح کرد: مرد، زن، پير، جوان، کودک و بزرگسال وظيفه شرکت در راهپيمايي ۲۲ بهمن را دارند چرا که اين همبستگي قدرت ايران را چند برابر مي کند به طوري که اگر اين اتحاد وجود نداشته باشد قدرتي هم وجود ندارد.
عبدالملک ملکي پور با اشاره به نزديک بودن روز ۲۲ بهمن افزود: اين ايام نشانه آرمان هاي والاي اسلامي در کشور است و بر همه مردم اعم از سني و شيعه براي شرکت در اين راهپيمايي وظيفه شرعي و ديني ست تا بار ديگر پيمان خود را به کشور و آرمان هاي انقلاب نشان دهند‌.
امام جمعه اهل سنت نگور در گفتگو با چهاربهاران عنوان کرد: ۲۲ بهمن امسال از هر مراسمي مهمتر و ارجح تر است چراکه دشمنان سعي بر آسيب زدن کشور را داشتند و اکنون هم با اغتشاشات اخير فکر مي کنند که مي توانند خللي در اين راهپيمايي ها و نظم کشور ايجاد کنند.
مولوي عبدالرحمن عارفي ادامه داد: گرچه برخي گول خوردگان در خارج از کشور هر مورد بي اساس و يا کمبود هايي که به دليل تحريم هاي آمريکايي در کشور بوجود آمده است را کم کاري کشور مي دانند ولي مردم آگاه و متعهد ما بدانند رسانه ها و مقامات آمريکا و صهيونيسم هيچ گاه خيرخواه مردم و ملت ايران نبوده اند همچنان که در زمان پهلوي ناموس کشور براي يک آمريکايي بر طبق تعهدات شاه خائن حلال تلقي مي شد.
امام جماعت اهل سنت مسجد زين العابدين در گفت و گو با چهاربهاران تاکيد کرد: شرکت در راهپيمايي ۲۲ بهمن يک تکليف الهي ست و شيعه و سني بايد باز ديگر با شرکت در اين مراسم دهان دشمنان را ببندند و هر کس که بر ضد شعائر انقلاب کارشکني کند خائن و دشمن ملت ايران محسوب مي شود.
مولوي عبدالرحمن ترنجزر تشريح کرد: ملت غيور و فهيم ايران هيچ گاه کشور خود را در اختيار استعمارگران قرار نخواهند داد و شيطان بزرگ آمريکا را در تحريم هاي اقتصادي که برايشان ايجاد کرده شکست خواهند داد.
رئيس اهل قلم بلوچ چابهار نيز به چهاربهاران گفت: چابهار در مقايسه با قبل و بعد انقلاب زمين تا آسمان تفاوت دارد و دستاورد هاي حاصل شده و امکانات در دسترس براي معيشت مردم ستودني ست ولو اينکه مشکلات اقتصادي امروز کشور هم بر اثر تحريم هاي آمريکايي بوده که با تکيه بر توليد و توان داخلي شکست خواهد خورد.
مولوي سيد محمد درتکيده خاطرنشان کرد: مردم آگاه و هميشه حاضر چابهار و کل ايران بار ديگر با حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن به دشمن نشان خواهند داد که باج به دشمن نمي دهند و دهان متملقان و دروغ پردازان آمريکايي را در خارج از مرزها مي ببندند.
 
حضور منسجم در راهپيمايي ۲۲بهمن پاسخ کوبنده مردم به دشمنان است
امام جمعه موقت ايرانشهر گفت: حضور منسجم مردم در راهپيمايي ۲۲بهمن  پاسخ کوبنده اي براي همه ياوه گويان و مستکبران بر عليه انقلاب اسلامي است.
حضرت حجت الاسلام محمد تقي افضلي تبار در خطبه هاي نماز اين هفته گفت: به لطف انقلاب اسلامي کشور ما شاهد تغيير و تحولي عظيمي شد که برکات آن امروز پس از گذشت ۴۰سال قابل مشاهده است و بر هيچکس خدمات ارزنده نظام پوشيده نيست.
وي افزود: داشتن يک رهبري عالم، مجاهد و با تدبير باعث مي شود که کشور به پيشرفت و آباداني دست پيدا کند و ايران اسلامي پس از امام راحل با تدبير رهبر انقلاب به توانايي بالايي در زمينه هاي علمي و دفاعي رسيده به گونه اي که دشمن خود به اين قدرت ما اعتراف مي کند.
وي تصريح کرد: ما فقط به حرف داراي توانايي نظامي و دفاعي نيستيم بلکه با ساخت تجهيزات پيشرفته اين مسئله را به جهان ثابت کرديم و اگر کوچکترين خطايي از دشمن سر بزند، تاوان سختي را پس خواهد داد.
امام جمعه موقت ايرانشهر تاکيد کرد: دشمن با اعمال فشار و تحريم از ما در مقابل خواسته هاي شوم اش سازش و نرمش مي خواهد، اما به لطف امام و انقلاب ما زير بار ظلم و ستم هرگز نخواهيم رفت و در ۲۲بهمن امسال جواب دندان شکني مي دهيم.
حجت الاسلام افضلي تبار ابراز کرد: ملت غيور ايران با پيروي از مکتب اهل بيت در برابر کارشکني دشمن با حضور به موقع در صحنه ها ايستادگي و مقاومت مي کنند و با وجود همه مشکلات براي دفاع از ميهن تا آخرين نفس آماده و حاضر هستند.
وي بيان کرد: مردم ايران طبق فرمايشات رهبر انقلاب در راهپيمايي ۲۲بهمن ثابت مي کنند که در هر شرايطي پاي انقلاب خود مي مانند و در مواجه با دشمن با هيچ کس شوخي و تعارف ندارند.
وي خاطر نشان کرد: حضور به موقع در صحنه از اصول وفاداري به ولايت و حضور در راهپيمايي از وظايف همگاني ملت ايران است و با اين حضور عشق و وفاداريمان به ولايت و ميهن را به کل جهان ثابت خواهيم کرد.
امام جمعه ايرانشهر اظهار کرد: حضور منسجم مردم در راهپيمايي ۲۲بهمن  پاسخ کوبنده اي براي همه ياوه گويان و مستکبران بر عليه انقلاب اسلامي است.

انتهاي پيام/601s

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر