آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 201056
کاظمي در موافقت با کليات لايحه بودجه ۹۷:
انضباط مالي و توجه به بحران آب از نقاط مثبت لايحه بودجه ۹۷ است
تاریخ انتشار : 1396/11/08 12:37:54
نمایش : 203
عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس شفاف سازي، انضباط مالي و توجه به بحران آب را از نقاط مثبت لايحه بودجه ۹۷ عنوان کرد.

به گزارش سامان ما به نقل خبرنگار مهر، علي کاظمي باباحيدري نماينده مردم اردل و فارسان در مجلس شوراي اسلامي در نشست علني امروز و در موافقت با کليات لايحه بودجه ۹۷، شفاف سازي و انضباط مالي را از نقاط مثبت اين لايحه خواند و اظهار داشت: حذف مجوز استفاده ماهيانه از مازاد درآمدهاي نفتي توسط دولت، نمونه اي از اين رويکرد بودجه است.

وي افزود: همچنين توجه به رويکرد بودجه ريزي بر مبناي عملکرد و حرکت به اين سمت از ديگر نقاط مثبت لايحه بودجه ۹۷ است.

عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس توجه ويژه به بافت هاي فرسوده و نوسازي آنها را از ديگر نقاط قوت لايحه بودجه خواند و گفت: اين مسئله وقتي مشخص مي شود که در هنگام حوادث غيرمترقبه بدن همه ما مي لرزد و همه نگران مي شويم.

کاظمي با بيان اينکه اگر چرخ مسکن در يک کشور به حرکت درآيد بخش هاي مختلف اشتغال و توليد رونق مي يابد، افزود: به اين موضوع نيز در لايحه بودجه توجه شده است.

وي ادامه داد: توجه به صادرات غيرنفتي و توسعه اين بخش از ديگر نقاط مورد تأکيد لايحه بودجه ۹۷ است.

به گفته اين نماينده مجلس، توجه به حوزه محيط زيست از طريق مديريت پسماند و توسعه حمل و نقل عمومي از ديگر نقاط مثبت لايحه بودجه ۹۷ است که به آن پرداخته شده است.

کاظمي با بيان اينکه يکي از بحران هاي آينده کشور مسئله منابع آب است، تصريح کرد: موضوع آبياري تحت فشار و آبرساني به روستاها از ديگر مسائلي است که در لايحه دولت براي بودجه ۹۷ مدنظر قرار گرفته است.

انتهاي پيام/601س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر