آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200963
استارت آپ‌هاي جوانان از فيلترينگ فضاي مجازي آسيب نديد
تاریخ انتشار : 1396/10/19 10:50:29
نمایش : 218
معاون ساماندهي امور جوانان با اظهار اميدواري در خصوص رفع محدوديت ايجاد شده در فضاي مجازي گفت: فيلترينگ انجام شده در روزهاي اخير آسيبي به استارت آپهاي جوانان وارد نکرده است.
به گزارش سامان ما, محمدمهدي تندگويان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به محدوديت‌هايي که طي چند روز اخير در اينترنت و فضاي مجازي کشور به وجود آمده است، افزود: اميدواريم فيلترينگ به سرعت رفع شود و جوانان بتوانند با محدوديت کمتري در فضاي مجازي فعاليت کنند.

وي با بيان اينکه بخشي از کارآفريني جوانان در فضاي مجازي در حال اجرا و برنامه ريزي است، تاکيد کرد: بايد فضاي مجازي مطمئن و پايدار براي کسب و کار اينترنتي جوانان شکل بگيرد زيرا معتقديم آينده اشتغالزايي و کارآفريني براي جوانان در فضاي مجازي اتفاق مي افتد.

معاون ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: در حال حاضر هم جوانان بسياري در استارت آپها مشغول فعاليت هستند اما خوشبختانه محدوديت‌هاي ايجاد شده در فضاي مجازي طي روزهاي اخير آسيبي به اين کسب و کارها وارد نکرده است.

تندگويان خاطرنشان کرد: هيچکدام از اپليکيشن‌هايي که جوانان از آن به عنوان کسب و کار استفاده مي کنند فيلتر نشده و همانند قبل در حال فعاليت است.

انتهاي پيام/601س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر