آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200928
محمد نوري:
بازي استقلال با تراکتورسازي نبايد تحت تاثير ديدار پرسپوليس باشد
تاریخ انتشار : 1396/10/13 09:34:47
نمایش : 235
پيشکسوت آبي پوشان گفت: بازي با تراکتورسازي يکي از سخت ترين ديدارهاي نيم فصل دوم است و پيروزي در آن بازي موقعيت استقلال در بالاي جدول را تثبيت مي‌کند.

به گزارش سامان ما, محمد نوري در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ديدار آبي پوشان مقابل تراکتورسازي بيان داشت: اميدوارم جو اين بازي متاثر از ديدار جنجالي تراکتورسازي در تهران مقابل پرسپوليس نباشد. استقلال همواره سعي در احترام متقابل به تيم حريف و هوادارانش داشته و ما اين موضوع را در ديدارهاي گذشته ثابت کرديم. 

وي افزود: دو تيم تراکتورسازي و  استقلال آنقدر توانايي دارند که بر پايه توانمندي بازيکنان شان بتوانند نتيجه بازي را بگيرن. استفاده از شرايط ميزباني هم حق تيم تراکتورسازي و يا هر تيم ديگري است اما اين فضاي ميزباني نبايد آکنده به حاشيه باشد. هر دو تيم پتانسيل نمايش بازي جوانمردانه و با کيفيت بالاي فني را دارند.

پيشکسوت استقلال با اشاره به محرومين دو تيم بيان داشت: فکر مي کنم از اين حيث هم توازن بين دو تيم برقرار باشد و هر يک از دو تيم دو بازيکن تاثيرگذارشان را به دليل محروميت در اختيار ندارند. من در مورد استقلال صحبت مي‌کنم و معتقدم ما در اين تيم بازيکنان خوبي داريم که قادرند جاي خالي بازيکنان اصلي را پر کنند. اصلا بازيکنان ما آنقدر به هم نزديک هستند که اصلا نمي‌توان به آنها ذخيره گفت. مگر مي‌شود با داشتن پژمان منتظري و فرشيد اسماعيلي نگران غيبت چشمي و جباروف بود.

نوري در خصوص اخطار جباروف و فضايي که پيرامون او درست شده بيان داشت: جباروف يک بازيکن کاملا حرفه‌اي است. او همانقدر که کيفيت بازي‌اش بالاست رفتار و اخلاق حرفه‌اي دارد و قطعا براي رفتن به تعطيلات خودش را سه اخطاره نکرده. اي کاش رسانه‌ها هم در اين خصوص با اطلاعات بيشتري به افکار عمومي خوراک بدهند. در آموزه‌هاي ديني و مذهبي ما اين است که حتي اگر از يک چيز هم مطمئن هستيم قضاوت نکنيم و با آبروي افراد بازي نکنيم. بايد قضاوت را براي اهل قضاوت گذاشت.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر