آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200909
رئيس فدراسون فوتبال خبر داد؛
پيش بيني هفت بازي تدارکاتي براي آماده‌سازي تيم ملي
تاریخ انتشار : 1396/10/11 12:06:01
نمایش : 218
رئيس فدراسون فوتبال گفت: در برنامه آماده سازي تيم ملي هفت بازي تدارکاتي از سوي سرمربي تيم ملي پيش بيني شده است.

به گزارش سامان ما به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ مهدي تاج رئيس فدارسيون فوتبال ايران در گفت‌وگو با خبرنگار جهانبين نيوز اظهار کرد: بايد تلاش کنيم در کنار همدلي، از توانمندي بسياري که در اين حوزه وجود دارد، بهره‌مند شد.

تاج با اشاره به مشکلات موجود در زمينه زيرساخت هاي ورزشي استان چهارمحال و بخيتاري در رشته فوتبال گفت: استاندار چهارمحال و بختياري، يک فرد ورزشي هستند، امروز جلسه اي با استاندار درخصوص توسعه ورزش استان چهارمحال و بختياري داريم.

رئيس فدراسيون فوتبال با اشاره به ابلاغ وزير ورزش و جوانان در خصوص اختصاص ۲۷.% از منابع مالي به استان بيان کرد: با اختصاص اين مبلغ، در آينده منابع مالي خوبي به استان تزريق خواهد شد، ارزيابي بنده اين است که در آينده اين شرايط بهتر خواهد شد.

تاج اذعان داشت: استان هايي مانند چهارمحال و بختياري، کهکيلويه و بويراحمد و...، که کارخانه هاي بزرگي ندارند، منبع درآمدشان براي توسعه، همين ۲۷ درصدي است که دولت به آن‌ها ابلاغ مي‌کند به خصوص استانهاي محروم، انشاالله از اين منابع براي رفع نواقص بهره مي بريم تا شرايط بهتري را در فوتبال ايجاد کنيم.

رئيس فدراسيون فوتبال در ادامه با مثبت ارزيابي کردن فرايند آماده سازي تيم ملي فوتبال براي مسابقات جام جهاني در روسيه بيان کرد: کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي برنامه اي را براي آماده سازي تيم ملي به فدراسيون فوتبال داده است.

وي با اشاره به اينکه در برنامه آماده سازي تيم ملي هفت بازي تدارکاتي از سوي سرمربي تيم ملي پيش بيني شده است افزود: به غير از دو بازي که هنوز نهايي نشده اند و در حال رايزني هستيم، همه مسابقات تنظيم شده است.

تاج تاکيد کرد: سرمربي تيم ملي براي هر (fifaday) روز فيفا، بازيهاي تدارکاتي پيش بيني کرده است، يکي از بازي ها، سه روز مانده به آخر سال، که جز فيفا دي نيست در تهران انجام خواهد شد، بازي هاي بعدي تيم ملي هم در دوم و هفتم فرودين سال آينده برگزار خواهد شد.

رئيس فدراسيون فوتبال افزود: سرمربي تيم ملي سه تيم را براي هر بازي تدارکاتي پيش بيني کرده است، که در صورت نهايي نشدن هرکدام از بازي ها مشکلي در روند آماده سازي تيم ملي ايجاد نشود.


انتهاي پيام/601س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر