آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200900
جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي
حماسه نهم دي ماه، معجزه الهي که آتش فتنه را خاکستر کرد
تاریخ انتشار : 1396/10/09 13:32:13
نمایش : 197
جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در سالروز حماسه نهم دي ماه گفت : حماسه نهم دي ماه معجزه الهي بدست امت اسلامي در برابر بزرگترين آتش فتنه اي بود که ميخواست انقلاب را بسوزاند اما به خاکستر تبديل شد.
به گزارش سامان ما به نقل از جهانبين نيوز ؛ عبدالله حاجي صادقي جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينکه حماسه نهم دي ماه تجلي بصيرت و استقامت امت اسلامي ، غلبه گفتمان مقاومت در برابر دشمنان و تجلي تولي و تبري مردم بود اضافه کرد: در فتنه ۸۸ همه استکبار با همه توانش آمده بود تا چراغ انقلاب را خاموش کند اما اراده خداوند اين بود که انقلاب زنده بماند و دنيا را آماده ظهور کند

حاجي صادقي با تاکيد بر اينکه بصيرت حاکم بر حماسه نهم دي ماه نشات گرفته از اين جمله بود که دست مي دهم ، سر ميدهم ، فرزند مي دهم اما دينم را نمي دهم ادامه داد: نهم دي عاشوراي انقلاب اسلامي در مقابل فتنه و حمله معاويه صفتان بود و کمتر از ۲۲ بهمن نيست چون ۲۲ بهمن طاغوت را سرنگون کرد و نهم دي فتنه را نابود.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: استکبار براي مردم طراحي ده ساله داشت که در نهم دي ماه با حماسه ملت هميشه سرافراز ايران نقش برآب شد، ۹ جلد کتاب و دايره المعارف از فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دي نوشته شد.

وي با تاکيد بر اينکه جمله مکي ، سناتور آمريکايي در کنگره آمريکا که در سال ۸۴ گفت انقلاب اسلامي ايران را با جنبش سبز سرنگون مي کنيم سند محکمي بر طراحي ده ساله استکبار براي فتنه ۸۸ است بيان داشت: پشت پرده فتنه ۸۸ نه فقط آمريکا که جبهه استکبار بود و همه استکبار مطمئن بود اين فتنه
جواب مي دهد و انقلاب اسلامي روزهاي آخرعمرش را طي مي کند.

حاجي صادقي اظهار کرد: استکبار معتقد بود بدون حمله نظامي انقلاب را از درون نابوده کرده است و علاوه بر طراحي ۱۰ ساله برنامه ۲۰۰ روزه ان ها اين اعتماد را برايشان حاصل کرد که انقلاب نابود خواهد شد.

وي تصريح کرد: فتنه گران پا از حريم خود فرا نهاده و با خواستند با حمله به مقدسات مردم تير خلاص را به دينشان بزنند بي خبر از انکه اگر ملت ايران احساس کنند دينشان در خطر است دنيا را به آتش ميکشند.

حاجي صادقي عنوان کرد: نهم دي يعني ميثاق با شهدا و امام شهدا و يعني ملت ايران سختي و نامهرباني ها را تحمل مي کند و اگر روزي کسي مقابل ماهيت ديني انقلاب و ولايتشان بايستد ملاحضه کسي را نمي کنند.

امروز نهم دي براي ما تنها يک خاطره و يک افتخار نيست بلکه جهت دهنده و عامل پيش برنده انقلاب است

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامي با اشاره به پيام هاي نهم دي ماه اظهار کرد: اولين پيام براي رهبري انقلاب بود ، مردم در نهم دي آمدند و فرياد زدند ما اهل کوفه نيستيم و آمده ايم که بمانيم و همين پيام دل رهبرمان را شاد کرد .

وي پيام دوم را خطاب به مسئولين دانسته و اضافه کرد: مردم در آن روز پايبندي به ارکان انقلاب، وفاداري به راه امام و وفاداري به ماهيت ديني انقلاب و ولايت را خواستار شدند و پيام اين حرکت آن ها اين بود که مسئولين قدر شناس مردم باشند .

حاجي صادقي با اشاره به اينکه شکر گزاري هر نعمتي واجب است ادامه داد: امروز ايران انقلابش را صادر کرده ، انقلابيون يمن را خلق و حزب الله هاي سراسر عالم را فعال کرده، امروز انقلاب سنگرهاي کليدي جهان را گرفته و قلوب مردم را تصرف کرده است.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامي پيام سوم نهم دي ماه براي استکبار است که مردم در اين روز به استکبار گفتند ما تا رژيم اشغال گر اسرائيل را به زباله دان تاريخ نيندازيم از پا نميشينيم و در اين راه تحريم ها و تهديدها را تحمل ميکنيم.

وي با بيان اينکه امت ايران نهم دي ماه را به امر رهبري خلق نکرد و حمايت از رهبري به امر رهبري نبود تاکيد کرد: بايد مراقب فتنه هاي بعدي باشيم و مردم ايران با حماسه خود فتنه دشمن را خنثي کردند اما فتنه ۸۸ فتنه آخر نيست و بايد مراقب بود.

حاجي صادقي اضافه کرد: چون استکبار مرگ خود را با انقلاب قطعي مي بيند به همين دليل دست از فتنه بر نداشته و با نفاق و فريب به دنبال اين است که ارکان و اصول ماندگار انقلاب را مورد تعرض قرار دهد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسدران انقلاب اسلامي ادامه داد: دشمن به دنبال نفوذ سياسي است تا محاسبات نخبگان را تغيير دهد، مسئله اقتصادي بايد مهم ترين مسئله مسئولان باشد اما نه آن اقتصادي که از آمريکا به دنبال آن هستند .

وي بيان داشت: ما ديديم بد عهدي آمريکا را و قرآن به پيامبر تاکيد کرد اگر ديدي نشانه هايي از پيمان شکني را تو هم پيمانت را بشکن، ما از مسئولين ميخوايم در برابر پيمان شکني دشمن بايستند چون تکيه به دشمن آتش به دنبال دارد و ولايت خدا از آن ملت قطع مي شود.

انتهاي پيام/601س

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر