آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200888
شرايط بعضي مسابقات ليگ نرمال نيست/ در تيم ما کوتاهي صورت گرفت
تاریخ انتشار : 1396/10/05 11:55:49
نمایش : 217
سرمربي تيم فوتسال شهرداري ساوه با بيان اينکه ابتداي فصل کوتاهي‌هاي زيادي در اين تيم صورت گرفته است، گفت: بررسي بعضي از مسابقات نشان مي‌دهد شرايط نرمال نيست.

به گزارش سامان ما، رضا لک در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرايط تيم فوتسال شهرداري ساوه و ميزان احتمال باقي ماندن اين تيم در ليگ برتر، گفت: زماني که هدايت تيم را بر عهده گرفتم، مي دانستم کار سختي دارم. امسال نسبت به فصل هاي گذشته، شرايط کاري‌ام کاملا متفاوت بود. شهرداري در نيم فصل اول ۵ امتياز گرفته بود و در قعر جدول قرار داشت ولي خوشبختانه توانستيم امتيازات بيشتري جمع کنيم و از انتهاي جدول جدا شويم. بازيکنانم در اين مدت مستعد نشان دادند و اميدوارم در يکي دو هفته آينده اتفاقات خوبي را رقم بزنند.

وي افزود: تغييرات در تيم شهرداري ساوه محسوس بوده است. ما مقابل تيم هاي بالاي جدول، بازي پاياپايي انجام داديم و با اختلاف يک گل شکست خورديم. اين مشکل هم به بي تجربگي بازيکنانمان مربوط مي شد. بايد در سه هفته باقيمانده حداکثر امتياز را کسب کنيم تا هم در ليگ برتر بمانيم و هم شانسمان را براي تک رقمي کردن جايگاهمان افزايش بدهيم.

سرمربي تيم فوتسال شهرداري ساوه درباره اينکه آيا چيزي درباره تماس با بازيکنان تيمش يا ساير تيم ها در هفته هاي پاياني ليگ شنيده و يا ديده است؟ تاکيد کرد: تماسي با بازيکنان خودمان که صورت نگرفته است شايد چون الان خودمان درگير شرايط حساسي هستيم. ولي شنيده ام که اين اتفاقات از يکي، دو هفته قبل مي افتد. اگر در بعضي بازي ها هم بررسي دقيقتري صورت بگيرد، مشخص مي شود که شرايط، نرمال نيست.

لک تاکيد کرد: در بحث قهرماني تيم ها و يا ماندن در ليگ، فقط بايد مسئله فني دخيل باشد. اينکه با بازيکنان ساير تيم ها تماس گرفته شود، بحث حادي است و دامن فوتسال را مي گيرد. نبايد به راحتي از کنارش گذشت. کميته فوتسال نظارتش را در اين هفته ها بيشتر کند. حتي کميته انضباطي هم مي تواند به اين مسئله ورود کند.

سرمربي تيم فوتسال شهرداري درباره اينکه سال گذشته با تيم گيتي پسند براي قهرماني در ليگ مي جنگيد و الان در تيم ديگري روي سقوط نکردن تمرکز دارد، گفت: امسال شرايط ويژه اي را تجربه مي کنم. تيمي را تحويل گرفتم که با ۵ امتياز انتهاي جدول بود ولي بازيکنانم انگيزه و اشتياق براي يادگيري و بهبود عملکردشان داشتند. خوشبختانه توانستيم تا الان ۱۲ امتياز بگيريم. در تيم شهرداري ساوه در ابتداي فصل کوتاهي هاي زيادي صورت گرفت. تيم شهرداري مي توانست براي قهرماني بجنگد چون از نظر سخت افزاري شرايط خوبي داشت.

لک در پايان تاکيد کرد: بعضي از مسئولان در ابتداي فصل کوتاهي کردند. تيم ما براي ليگ برتر بسته نشده است. الان ما در ساوه هم با تيم جوانان، هم اميد و هم بزرگسالان کار مي کنيم. اکثر بازيکنان ما جوان هستند و به جز يکي، دو نفر باتجربه، ساير بازيکنان ۱۹ و ۲۰ ساله هستند. واقعا جوانان خوبي داريم و اميدوارم آنها با همين روند به پيشرفت خودشان کمک کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر