آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200857
سوء تفاهم ها برطرف خواهد شد؛
آخرين وضعيت پرونده طارمي و ريزه اسپور از زبان سرپرست پرسپوليس
تاریخ انتشار : 1396/09/25 13:01:47
نمایش : 374
سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد مذاکره با مسئولان باشگاه ريزه اسپور ترکيه توضيحاتي ارائه و تاکيد کرد با رايزني‌هاي صورت گرفته سوء‌تفاهم ها برطرف خواهد شد.

به گزارش سامان ما به نقل از خبرگزاري مهر، حميدرضا گرشاسبي در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس در مورد سفرش به ترکيه و مذاکره با مسئولان باشگاه ريزه اسپور اظهار داشت: زماني که رئيس جمهور محترم ترکيه به کشورمان سفر کردند، آقاي دکتر سلطاني‌فر وزير محترم ورزش و جوانان اختلاف پرسپوليس با باشگاه ريزه اسپور را با ايشان مطرح و مقرر شد براي رفع مشکل و اختلاف، پيگيري لازم صورت گيرد که در راستاي همين جلسه، همراه با اعضاي کميته حقوقي و بين‌الملل به ترکيه سفر کرديم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: سفر ما نيز با سفر آقاي رئيس جمهور و گروه همراه براي شرکت در اجلاس فوق‌العاده سران عضو سازمان همکاري اسلامي به ترکيه همراه شد که شرايط خوبي را براي پيگيري‌هاي ما ايجاد کرد.

وي ادامه داد: در اين ارتباط جا دارد از مساعدت‌هاي ويژه دفتر رئيس جمهور، وزارت امور خارجه کشورمان، وزير محترم ورزش و جوانان و همين طور آقاي حسين‌پور، رئيس تشريفات رياست جمهوري که در پيگيري و به نتيجه رساندن اين موضوع باشگاه پرسپوليس و هواداران ميليوني آن را ياري رساندند، تشکر و قدرداني نمائيم.

گرشاسبي افزود: در اين سفر چهار روزه، طي چند نوبت با مقام‌ها و مسئولان باشگاه ريزه اسپور تشکيل جلسه داديم و در نهايت به توافق‌هاي خوبي رسيديم. درباره جزئيات اين توافق در روزهاي آينده خبرهاي خوبي خواهيم داشت ولي به طور قطع حاصل تمام اين تلاش‌ها آن خواهد بود که مشکلات پيش رو و سوء تفاهم‌هاي پيش آمده مرتفع خواهد شد.

وي با اشاره به صعود روز گذشته سرخپوشان به مرحله بعدي رقابت‌هاي جام حذفي تصريح کرد: قبل از هر چيز بايد بابت اين پيروزي به هواداران و اعضاي تيم تبريک و خسته نباشيد بگويم. جام حذفي هميشه عرصه خلق شگفتي‌ها است و همين مساله کار را براي تيم‌هاي بزرگ سخت و دشوار مي‌کند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: از سوي ديگر بچه‌هاي ما تحت فشار مسابقات فشرده هستند اما توانستند قدرت فني و اراده خودشان را بار ديگر به رخ بکشند و حالا بايد براي بازي بعدي خود آماده شوند. قطعاً بخش زيادي از اين اراده‌اي که در بازيکنان وجود دارد به خاطر هواداران است و اينکه مي‌خواهند آنها را بيش از پيش خوشحال کنند و هواداران هم مثل هميشه با حضور خود در ورزشگاه و حمايت از تيم و باشگاه‌ خود در عرصه‌هاي گوناگون اين انرژي را مضاعف خواهند کرد.

انتهاي پيام/601س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر