آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200771
براي اردوي آماده سازي اروپا؛
اسامي ملي پوشان ايران اعلام شد/ حضور دومين عابدزاده در تيم ملي
تاریخ انتشار : 1396/08/14 12:22:28
نمایش : 274
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران اسامي بازيکنان دعوت شده براي مسابقات دوستانه روزهاي فيفا در آبان و برپايي اردوي آماده سازي در اروپا را اعلام کرد.
به گزارش سامان ما به نقل از خبرگزاري مهر،  تمرين تيم ملي فوتبال امروز درتهران و با حضور بازيکنان داخلي آغاز مي شود که بازيکنان در اين اردو، تمرينات ريکاوري خود را در مرکز تيمهاي ملي پيگيري مي کنند.

تيم ملي صبح روز دوشنبه عازم اتريش مي شود تا اردوي تدارکاتي خود را در اروپا ادامه دهد. بازيکنان دعوت شده به اردوي تدارکاتي به شرح زير هستند:

 دروازه بانان:
عليرضا بيرانوند  از پرسپوليس امير عابدزاده از ماريتيمو پرتغال، محمد رشيد مظاهري از ذوب آهن

 مدافعان:
ميلاد محمدي از آخمات گروزني، مرتضي پور علي گنجي از السد قطر، رامين رضائيان از اوستنده بلژيک، روزبه چشمي از استقلال تهران، سعيد آقايي از سپاهان، سيد جلال حسيني از پرسپوليس، وريا غفوري از استقلال تهران.

 هافبک ها:
احمد عبدالله زاده از فولاد خوزستان، اکبر ايماني از پديده، علي کريمي از سپاهان، اشکان دژاگه، احسان حاجي صفي از پانيونيوس، اميد ابراهيمي ازاستقلال تهران ،سعيد عزت اللهي از آمکار پرم، سامان قدوس از اوسترسوندز سوئد.

 مهاجمان:
عليرضا جهانبخش از آلکمار، کريم انصاري فرد از المپياکو، کاوه رضايي از شارلوا، مهدي طارمي از پرسپوليس، مهدي ترابي از سايپا، رضا قوچان نژاد ازهيرنوين ،سردار آزمون از روبين کازان و وحيد اميري از پرسپوليس.

انتهاي پيام/601س

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر