آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 200713
دشمن نتوانسته کوچکترين حرکتي در نظام جمهوري اسلامي با هوشياري نيروي هاي انتظامي در جامعه داشته باشد
تاریخ انتشار : 1396/07/15
نمایش : 331
فرماندار شهرستان سامان با بيان اينکه دشمنان نظام جمهوري اسلامي هر روز با توطئه هاي جديد قصد ضربه زدن به نظام جمهوري را دارد ابراز کرد: دشمن نتوانسته کوچکترين حرکتي در نظام جمهوري اسلامي با هوشياري نيروي هاي انتظامي در جامعه داشته باشد.
به گزارش خبرنگار سامان ما  ، فرماندار شهرستان سامان سعيد صالحي در مراسم صبحگاه مشترک نيروي انتظامي با تبريک محضر سبز پوشان نيوري انتظامي اظهار داشت: جايگاه و نقش نيروي انتظامي در کنار ساير نيرو هاي مسلح حفظ و حراست از دستاورد هاي انقلاب و نظام است.

سعيد صالحي  با بيان اينکه فعاليت ها و عملکرد نيروي انتظامي در راستاي ارائه خدمات تامين و امنيت کشور در سطح کشور و استان و شهرستان قابل تقدير  است بيان د اشت: نيروي انتظامي منشا خدمات بسيار زيادي در کنار خدمات ديگر و فعاليت هاي انتظامي شبانه روز در هر لحظه آماده پاسخگو مسائل  امنيتي و اجتماعي است.


صالحي بيان داشت: امروز در سايه وحدت ، همدلي و هماهنگي  منويات مقام معظم رهبري  , وحدت در بين قوا سه گانه  آرامش و امنيتي در نظام جمهوري اسلامي حاکم است که همه اينها  مرهون رشادت و شهادت شهداي عزيز در نيروي مسلح ، سپاه ، بسيج و نيروي  ارتش و ..  است .

 صالحي با بيان اينکه توطئه استعمار و اسرائيل در رابطه با نظام جمهوري اسلامي و هر روز برنامه ضد اسلاميت هر روز برنامه خاصي دارند  ، اذعان داشت:  هر روز بروز گروه هاي از قبيل طالبان، داعش و  القاعده و تفيک مرز ها بعضي از نقاط منطقه توطئه جديد براي مردم و  نظام  جمهوري اسلامي به وجود مي آوردند.

وي عنوان کرد: با هوشياري و دقت مردم  و رهبري حکيمانه و تدبير و عدالتي در کشور جمهوري وجود دارد تاکنون درتحت هيچ شرايطي   دشمنان کوچکترين حرکتي را نتوانسته نظام و دستاورد هاي نظام جمهوري اسلامي داشته باشند و همه اينها  مرهون تلاش هاي عزيزان  نيروي مسلح و نظام در سراسر کشور است .

انتهاي پيام /601س
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر