آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 199770
فرمانده بسيج شهرستان سامان :
ايجاد نظام اسلامي و حفظ نظام اسلامي از بالاترين معروف هاست
تاریخ انتشار : 1395/10/23
نمایش : 695
دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر شهرستان سامان گفت: ايجاد نظام اسلامي و حفظ نظام اسلامي از بالاترين معروف هاست و حفظ عزت و آبروي ملت ايران، بزرگترين معروف است و همه موظفند در راه اين معروفها تلاش کنند، امر کنند.
به گزارش سامان ما ، کارگروه کارگروه امر به معروف و نهي از منکردر شهرستان سامان با حضور امام جمعه و مسئولين ستاد  امر به معروف و نهي از منکر شهرستان در محل حسينيه ثارالله سپاه ناحيه سامان تشکيل شد.

  سرهنگ پاسدار عباس رحيمي، دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر شهرستان سامان گفت: در راستاي لبيک گوئي به نداي رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي عزيز( حفظه الله تعالي) و به منظور با لا بردن  سطح آگاهي گروههاي طلايه داران  ترويج و توسعه فرهنگ عمومي امر به معروف و نهي از منکر و بهره برداري مطلوب از ظرفيت هاي موجود در شهرستان، ارائه الگوهاي مناسب جهت ايجاد وحدت رويه در سراسر کشور و جلوگيري از بکارگيري روشهاي متناقض و موازي و سليقه هاي شخصي، اقدام به برگزاري کارگروه امر به معروف و نهي از منکر در شهرستان نمود که تعداد يکصد نفر از آمران به معروف و ناهيان از منکر در اين دوره از آموزشي شرکت کردند.

دبير ستاد امر به معروف و نهي از منکر شهرستان سامان افزود: اميدواريم بتوانيم با استفاده از ظرفيت مطلوب کارگروههاي امر به معروف و نهي از منکر  در شهرستان، در مسير ترويج و توسعه فرهنگ پايدار ارزشهاي اسلام ناب محمدي و انقلاب اسلامي ايران گامهاي موثري برداريم.

رحيمي در ادامه گفت: ايجاد نظام اسلامي و حفظ نظام اسلامي از بالاترين معروف هاست و حفظ عزت و آبروي ملت ايران، بزرگترين معروف است و همه موظفند در راه اين معروفها تلاش کنند، امر کنند.

وي افزود:  در جامعه عواملي هم چون ابتذال اخلاقي ، کمک به دشمنان اسلام ، تضعيف نظام اسلامي ،تضعيف فرهنگ اسلامي، تضعيف اقتصاد جامعه و تضعيف علم و فناوري منکر است که اين منکرها بايد نهي شود.

انتهاي پيام/601س
 
 
 
 

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر