آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 199751
فرمندار شهرستان سامان خبر داد:
بيشترين ظرفيت هاي فرهنگي و سرمايه اي در شهرستان سامان وجود دارد
تاریخ انتشار : 1395/10/19
نمایش : 409
فرماندار شهرستان سامان با بيان اينکه در هر جامعه اي که غناي فرهنگي، مطالعه و کتاب وجود داشته باشد آسيب هاي اجتماعي در جامعه کمتر خواهد بود، گفت: همايش استاني عمان ساماني در نيمه اول اسفند در شهرستان سامان برگزار مي شود.
به گزارش خبرنگار سامان ما ، سعيد صالحي در جلسه ستاد برگزاري هماش عمان ساماني با بيان اينکه شهرستان سامان شهرستان فرهنگي و ادب پرور و مشاهير همچون عمان و دهقان ساماني است، اظهار داشت: در جلسه فرهنگ عمومي مصوب شد در روز ولادت عمان ساماني همايش اين شاعر مشهور به صورت استاني در شهر سامان بر گزار شود.

صالحي با اشاره بر اينکه 6 کميته با همکاري ادارات و ارگان هاي شهرستان در جهت هر چه با شکوهتر برگزار شدن اين همايش  تشکيل شد، اذعان داشت: با توجه به سبقه فرهنگي و تاريخي شهرستان مي طلبد که در راستاي معرفي شهرستان در سراسر کشور اطلاعات خوبي از شاعران معروف همچون عمان و دهقان ساماني و ديگر شعرا در شهرستان در اختيار علاقمندان قرار داده شود.

وي با بيان اينکه بايد توسعه و زير ساخت هاي فرهنگي بايد در شهرستان ايجاد شود و توسعه فرهنگي به جوانان و دانش آموزان شهرستان منتقل کرد، تصريح کرد: بايد آثار شعرا و مشاهير و آرمان هاي فرهنگي و هنري در جامعه نهادينه شود .

صالحي با بيان اينکه در هر جامعه اي که غناي فرهنگي، مطالعه و کتاب وجود داشته باشد آسيب هاي اجتماعي در جامعه کمتر خواهد بود، گفت: همايش استاني عمان ساماني در نيمه اول اسفند در شهرستان سامان برگزار مي شود.

انتهاي پيام /601س
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر