آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 199711
يادداشت/ داوود گودرزي
38 سال است آدرس غلط به مردم مي‌دهند!
تاریخ انتشار : 1395/10/13 12:02:14
نمایش : 1114
به برکت حضور عده‌اي انقلابي‌نما، بعد از انقلاب تغيير محسوسي در سيستم اداري کشور به وجود نيامد و به تعبيري سيستم هنوز اسلامي نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سيستمي در حال رقم خوردن است!!
به گزارش سامان ما به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ با مرور عملکرد اين دسته از مسئولين دو حالت متصور است، يا آن ها نمي دانند و يا نمي خواهند بدانند!! بد آن است که ندانند و عمر ملت را تلف کنند و بدتر آن که بدانند و مردم را به خطا ببرند!!

مثلا در همين انتخابات سال 92 اکثريت نامزدها اتفاق کردند که راه نجات کشور برداشتن تحريم هاست!!
بله، ما هم موافقيم که تحريم ها بي اثر نبوده، اما آيا اگر طرف غربي لطفي کند و حقمان را برما ببخشد و رفع تحريم کند مشکل حل مي شود؟ در حالي که هنوز عده اي جرات مي کنند به نام هديه و حق الامضا و حق تفريح اولاد و توسعه فساد کنند، پول و نفت و خاک و آب و مغز جوان ايراني را به تاراج ببرند.

مشکل همين جاست! آدرس غلط!!

به برکت حضور عده اي انقلابي نما، بعد از انقلاب تغيير محسوسي در سيستم اداري کشور به وجود نيامد و به تعبيري سيستم هنوز اسلامي نشده، فساد در ادارات کشور به صورت سيستمي در حال رقم خوردن است!!

شکي نيست که بهترين اقدام براي برون رفت از اين بن بست اقتصادي، مبارزه سيستمي و ورود افکار عمومي به بحث مبارزه با بازرگانان متخلف و قاچاقچيان و اختلاس گران و رشوه بگيران و بدهکاران دانه درشت بانکي و احتکار گران، نجومي بگيران و عوامل خروج رانت اطلاعاتي است، آنگاه مي توانيم شاهد عزت مضاعف کشور و رشد توان خريد مردم و کار مفيد براي جوان ايراني باشيم.

پ.ن:مهم ترين نقش جوان انقلابي در اين عرصه، تحليل صحيح راهکار مبارزه با فساد و چگونگي شکوفايي اقتصادي  و ترويج آن به افکار عمومي است.

انتهاي پبام/601س
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر