آخرین اخبار
کشور، سیاسی و بین المللی
کد مطلب: 198973
مدير کل امور دفتر روستاي استانداري چهارمحال و بختياري خبر داد:
چهارمين نشست مشورتي بخشداران استان در شهرستان سامان برگزار شد
تاریخ انتشار : 1395/06/23
نمایش : 2445
مدير کل امور دفتر روستاي استانداري چهارمحال و بختياري گفت : نشست هاي مشورتي هر ماهه در شهرستان هاي 9 گانه برگزار مي شود که در اين نشست ها موضوعات مربوط به روستاها توسط بخشداران و فرماندار مطرح مي شود .
ملک محمد محموديان مدير کل امور دفتر روستايي استانداري چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار سامان ما با بيان اينکه چهارمين نشست مشورتي بخشداران در شهرستان سامان  برگزار شد.

 محموديان گفت :اين نشست ها هر ماهه در شهرستان هاي 9 گانه برگزار مي کنيم که در اين نشست ها موضوعات مربوط به روستاها توسط بخشداران و فرماندار مطرح مي شود .

وي با بيان اينکه هدف از اين نشست ها انتقال تجربيات بخشداران در بخش هاي مختلف و اطلاع از پتانسيل ها و برنامه هايي که در شهرستان و بخش هاي بين بخشي انجام مي شود توسط بخشداران ارائه مي شود و همچنين پيگيري کارهاي عمراني به دهياري ها و نظارت توسط بخشداران انجام مي گيرد.

مدير کل امور دفتر روستايي استانداري چهارمحال و بختياري گفت : به دليل در پيش بودن سرشماري عمومي سال 1395 از سازمان برنامه و بودجه استان دعوت به عمل آورديم که در نشست  به تشريح و نحوه برگزاري سرشماري توضيحاتي ارائه دهند.

وي در پايان گفت : اميدوارم دستگاه هاي اجرايي در اين نشست ها حضور فعال داشته باشند و تجربيات بخشداران در بخش هاي مختلف کارساز باشد.

انتهاي پيام/601س
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
نشر خبر